Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ízesítetlen Myprotein WPC-t...

Ízesítetlen Myprotein WPC-t mivel lehetne ízesíteni?

Figyelt kérdés

Külön venni hozzá ízesített fehérjét, és azzal keverni, ez lenne gondolom a legjobb, de sajna arra már nincs pénzem, Myprotein WPC-t is azért veszem, mert nem találok ennél jobb árú fehérjét, ami ráadásul tiszta tejsavó, nem szójás kevert fehérje.

Gondoltam arra hogy vannak különböző kakaóporok, cappucino porok, amik cukormentesek, vagy csak nagyon kevés van bennük, azzal jó lenne? Nem rontja a felszívódását vagy hasonló? Mert akkor legurítom natúrba is, de azért csak jó lenne neki valami íz, ha nem is finom, de valami legyen azért.


2012. dec. 2. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól írtad, cukor nélküli capuccino és kakaó por az mehet hozzá. Egy kis ízesítő anyag nem rontja le a felszívódást.
2012. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
cukormentes kakaópor szerintem jó lesz,meg mondom őszintén még nem ízesítettem protein szóval nem tudom mivel milyen íz érhető el de a lényeg hogy olyannal ízesítsd ami nem rontja el a felszívódást és nem cukrozott sz ar.
2012. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2012. dec. 2. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fahéj a kedcencem. Ezen kívül sok egyebet próbálram:bolero italporok, vanília aroma, vagya már említett dolgok.
2012. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!