Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ha így csinálom? Myprotein...

Jó ha így csinálom? Myprotein ízesítés!

Figyelt kérdés

Ugye kb 16 ezer ft-ért 5kg-os tejsavófehérjekoncetrátum nem rossz üzlet, de mivel zabpehellyel együtt is szoktam inni a fehérjét, kéne hogy valami jó íze legyen, és arra gondoltam, hogy Power Proteinnel ízesíteném.

Az utóbbiból bevitt mennyiséget nem is számolnám bele az étrendembe, viszont tudni fogom hogy azzal is egy kis plusz fehérjét vittem be, és a sűrű állaga miatt kisebb adagoknál is jó ízesítő lehet. Mit gondoltok?

(Miért nem veszek ízesített tejsavót? Nagyon egyszerű: jó ár/érték arányú terméket keresek, és a myproteintől nem találtam jobbat.)


2012. okt. 29. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

viszont van belőle ízesített is:

[link]

2012. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

vagy veszel muscle upot és az is jó ár érték arányú és azzal ízesíted a myporteint nem szójás sz arral.

vagy ott a kakaópor ízesítésre.

2012. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ köszönöm Montez! Ezt nem is tudtam, azthittem hogy ebből csak ízesítetlen van!

Még így is jó ár/érték arányú ugye?

2012. okt. 29. 10:02
 4/7 A kérdező kommentje:
dirtboy: sokáig Muscle Up-ot ittam, több zsákkal, jelenleg is azt fogyasztom, de mára már ott tartok hogy öklendezem az ízétől. Elsőre is baszott szar volt, de most így a...fogalmam sincs hanyadik adagnál, iszonyat, hozzá képest a fahéjas PP Istenfinom fehérje. :)
2012. okt. 29. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem így is megéri, mivel egy scitec whey prof kb 25-26 ezer 5kg.
2012. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
jaja ár réték aránya így sem rossz de mondjuk én sokallom a 3ezer pluszt csak azért mert ízesített.
2012. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
ja bocs 4ezer plusz mert nem 19 hanem 19 900.
2012. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!