Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ízesítetlen tejsavó fehérjét...

Ízesítetlen tejsavó fehérjét kakaóporral ízesíteni?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék tejsavó fehérjét külföldről, de az ízesített az jóval drágább az ízesítetlentől, és arra lennék kíváncsi, hogy megérné-e pénzben pl. kakaóval bekeverni az adott adagot és úgy inni, finom lenne-e, és mennyit kéne tenni kakaóból egy 25g-os adaghoz 2-3 deci víz mellé?!


Egyébként ez a fehérje esett választásomra, 5kg-os kiszereléssel, erről is írhattok véleményt nyugodtan de a fő kérdés a fentebbi! :

[link]


Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 2. 00:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én biztos nem venném meg.

A kakaó sem olcsó és ha nem adsz hozzá cukrot, akkor még keserű is.

Ha nagyon szűk a keret, akkor inkább valami ilyesmit rendelnék:

[link]

2012. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%

Vízzel iszod = víz ízű

Gyümölcslébe teszed = gyümölcs ízű

Nesquik = csokoládé ízű

[link]

Összekeverni egy ízesített proteinnel.


Szóval rengeteg variáció létezhet.

2012. aug. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A myproteinnel semmi gond, nyugodtan megveheted. Teszel hozzá cukormentes capuccinot és kész.

Kevert proteinnél pedig ne a Biotech power pro-t vegye valaki jó drágán, mikor ott van a Power protein 10ezerért.:)

[link]


Tejsavóból pedig egy olcsóbb megoldás, bár én csak tömegeléshez venném: [link]

2012. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kevert fehérjénél csak olyat válassz, ami nem egy olcsó szója protein tartalmaz. Ráadásul meghatározhatatlan mennyiségben!!! Ezekben lehet, hogy 80% szóját kapsz egy nagy adag cukrot, hogy az ízét elnyomják. Én ittam. Egy nagy rakás s@zar.
2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentjeiteket!

Azért ez a tejsavó fehérje kicsit más kategória szerintem mint a kevertek, nekem olyan ajánlotta ezt aki elég szép eredményt ért el testépítésbe szóval szar nem lehet, csak az ízén kéne dobni! A kakaó a legszimpibb eddig, mondjuk 25g mypro +10g kakaó, de ha végül is ez lesz akkor majd kitapasztalom!

Egyébként, ha most még nem jön össze rendelni, akkor én is kevertre gondoltam, csak nem power pro ra hanem erre ni:

[link]

3kg 9590 Ft, szerintem korrekt. De még meglátjuk, köszi szépen még egyszer!

2012. aug. 2. 14:31
 6/24 anonim ***** válasza:

Összetevők: protein keverék (szója fehérje izolátum, ultraszűrt tejsavófehérje koncentrátum, tejfehérje koncentrátum, kálcium kazeinát), kakaópor (10-12%), dextróz, aroma (csokoládé), xantán gumi, édesítőszer (aszpartam*), nátrium- klorid



Ez tipikusan az a fajta protein keverék, ami szójával kezdődik, és mivel nincs feltütntve, hogy vajon mennyi lehet benne, ezért csak abból lehet következtetni, hogy mennyi ennek a terméknek a kisker ára, illetve a nagyker ára. Sajnos ez is egy főleg szóját tartalmazó protein.

2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A 4kg power pro 10 ezerért az miért nem jobb ajánlat szerinted?:)
2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor Te milyet ajánlanál kevertből ami ehhez hasonló árban van?
2012. aug. 2. 15:04
 9/24 A kérdező kommentje:

Előző:

Azért, mert a 4kg-os power pro 15k:

[link]

Azaz 3750ft/kg. A fullforce-s pedig 3200ft/kg. Honnan veszed te 10ezerért 4kilóját?

2012. aug. 2. 15:07
 10/24 A kérdező kommentje:

*Off*

Bocsi, nem néztem meg véletlen még az első linkedet, így már vágom... 10k ért igen fasza 4kg!

2012. aug. 2. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!