Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lányok miért hiszik azt,...

A lányok miért hiszik azt, hogy aki mondjuk csak 55 kiló az semmit sem mozgó, lusta kocka és az eszükbe sem jut, hogy ő is edzik rendszeresen, de ilyen a genetikája, hogy csak szálkásodni tud, kevés izommal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*bár edzés...
2012. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Így van, amég az ember jól érzi magát a bőrében addig más nem számít. :) Viszont ha változtatni akarsz a külsődön, azt mindig jó úgy csinálni, hogy a lehető legoptimálisabb fejlődést biztosítsd. Én éveken át próbálkoztam fiatalabb koromban otthoni edzéssel, időszakosan edzőterembe járással (suli, kolesz) de nem igazán történt változás. Amióta képbe kerültem a dietetikával úgy alapfokon már máshogy mennek a dolgok, relatíve elégedett vagyok a fejlődésemmel.

Viszont egy jó étrenddel meg is lehet előzni sok betegséget. Én 3 hónapja eszem szinte 90%-ban tisztán és azóta például nem fájt a fejem. Előtte - fiú létemre - krónikus migrén tüneteit állapította meg nálam 2 orvos is.

2012. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
énis 14 éves vagyok! 2 hónapja 47 kiló voltam.2 hónapja járok kondizni és odafigyelek hogy mit eszek ! 2 hónap alatt 56 kiló lettem.
2012. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!