Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak kocka lanyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak kocka lanyok?

Figyelt kérdés
Bocs hogy nincs ekezet... hosszu...
2012. nov. 6. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
vannak :)
2012. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
eddig még csak tvben láttam
2012. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
olyant még nem nagyon láttam, aki játékkal kockul, de facebook kocka az van bőven.
2012. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van olyan is aki játékokkal kockul. Megnyugtatlak, nekem is vannak ilyen ismerőseim. :) (és jó csajok)
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
vannak
2012. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja hát okostelefonokon én is láttam, hogy játszanak, meg Facebookon a játékokkal is, de olyant, aki mondjuk leül WOWozni, vagy CODozni, vagy CSézni olyant még nem láttam :)
2012. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vannak. A szabadidőmet én is a gépem előtt töltöm. (Éppen mihez van kedvem, FPS, RPG, MMO, stratégia, de a srácok szerint noob vagyok, mert kitartóan játszom egy játékkal, hanem váltogatom). De vannak profi lány játékosok is.
2012. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, "nem kitartóan játszom" elírtam.

25/l

2012. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A.Romanov ***** válasza:
Nekem van egy kocka lány ismerősöm és nagyon jól is néz ki e mellé :D
2012. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
egyi osztály társam eléggé "kocka" :D csomó játékot végig vitt, de igyekszik titkolni
2012. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!