Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok kocka pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok kocka pasival?

Figyelt kérdés
15F
2010. szept. 30. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kocka és van nője. Szval biztos vannak olyan nők akik igen.
2010. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ér háromszög vagyok s három nőm van.
2010. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is kocka vagyok és mégis van barátnőm.
2010. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én is kocka vagyok. sőt programozást tanulok. még is van barátnőm mert fontossági sorrendet tudok felállítani a barátnőm és a world of warcraft között. és nem a blood elf csajokra élvezek. amég nem történik meg az hogy a wow fontosabb mint a szex és egy csaj karaktere vered ki addig ugyanannyi esélyed van mint bárki másnak
2010. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Szeretem, ha valami élettel teli, ami mozgalmas, vidám, vibráló.

Biztosan nem tudnám elviselni, ha a párom egész nap a gép előtt ülne, számomra az ilyen típusú ember nem társ.


Olyan típus vagyok, aki kirohan a zuhogó esőbe táncolni, vagy éppen a szökőkútba. Tuti a halálom, ha egy helyben kell megülni 2 percig, és el nem viselném, ha valaki csak a monitort bámulná.

2010. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is szeretek játszani a gépen, de! Azért néha örülnék neki, ha ki is tudnánk mozdulni, sétálni, beszélgetni. Szóval ha nem egész nap a gép előtt görnyedsz, akkor igen.
2010. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: fogadni mertem volna, hogy lesz egy ilyen válasz. Attól, hogy valaki kocka az nem egyenlő azzal, hogy nincs élete, 24/7 a monitort bámulja. Én mondjuk iylen vagyok, de vannak kocka barátaim akiknek nincs gond a csajozással, el járnak szórakozni, jó tanulók, stb.

21f

2010. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez is csak nézőpont kérdése...

manapság a kocka köznyelni értelemben, hogy a gépen játszik/ért hozzá, tehát máris ebbe a kategóriába esnek azok is akik szeretnek gépezni, szerelgetni azt stb, hol ott ha kell bármikor leugranak a haverokkal szórakozni meg ilyesmi.

van ugye a kocka aki még wc-re se menne ki mert épp RAID-el vagy bármi insta, nem megy le sportolni mert farmolni kell estére stb.

szal a 2 közti kategória sztem simán esélyes ,hogy csajokkal jöjjön össze, ahogy elöttem is irták ha megvan a fontossági sorrend

16F

2010. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Moszuke ***** válasza:
100%

én azt nem tudom elképzelni hogy létezik olyan ember akinek fontosabb a gép mint a barátnője/párja?


volt itt a hozzászóló hogy ő kifut az esőbe meg kutakba ugrál.. hát ha nekem ilyen barátnőm lenne kib&sznám a gépet a p&csába:D


még is ki a f&szom az aki leül gépezni mi közbe a párja otthon unatkozik, vagy épp unalmas arccal ül a srác mögött és nézi mit csinál a karakter.. van egyáltalán ilyen?:O nem hiszem el!

hmm bár azért itt 1-2 kérdés után már mindent kinézek a világból:DD

2010. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
persze :) a kockákban is van valami csak a kockaságuk miatt nem venni elsőre észre :D
2010. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!