Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lányok miért hiszik azt,...

A lányok miért hiszik azt, hogy aki mondjuk csak 55 kiló az semmit sem mozgó, lusta kocka és az eszükbe sem jut, hogy ő is edzik rendszeresen, de ilyen a genetikája, hogy csak szálkásodni tud, kevés izommal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 22:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az a jo ha szalkas....a nagydarab mar nem divat egy ideje...
2012. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

azért,mert a genetikára vonatkozó megállapításod nem igaz.

azért vagy 55 kiló,mert nem eszel ennyi,pont.

14 évesen én is 55 kiló voltam,most meg 90 kilós elég izmos fazon.

tedd rendbe a nem létező étrendedet.

a levegőtől nem lehet tömeget felszedni.

2012. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
NINCS ilyen genetika! Csak sz*r étrend.
2012. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam, hogy ilyet hinnének, pedig 60-65 kg vagyok, kb. 2m magassághoz.

Én egyébként sokat mozgok, de néha sokat is eszek, bár rendszertelen az étrendem, nem akarom kigyúrni magam, néha eddzek, de alapból szálkás vagyok, kockahas, ilyenek edzés nélkül is jól látszanak.

2012. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem törődnek ilyen h.lyeséggel, már bocs kérdező, de többet képzelsz magadról, mint amennyi
2012. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már van 1 ilyen kérdés, nem hiszem hogy ne hozta volna fel a kereső.. Egyébként mint írták, NINCS ilyen genetika.

Csak szar étrend.

Az izmosodás nem abból áll hogy lemegyünk a kondiba és edzünk és majd nő szépen a tömegünk. A nagyrésze a kaján függ. Igen, a hízás és szálkásodás üteme függ az anyagcsere folyamatok sebességétől, de hidd el, egy 55 kilós ektomorf is fel tud menni 80 kilóig izmosan jó étrenddel(na meg edzéssel, de az alap)

2012. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előttem már mindent elmondtak...párom is azt hiszi, hogy ő aztán olyan sokat eszik és nem érti miért nem tud 45kg-nál több lenni. De most megígértettem vele, hogy december 1-től "kísérletezhetek" rajta. :) Egyébként egyáltalán nem eszik sokat és az is szar kaja. Sokan vannak így egyébként, hogy megeszik egy zacskó chipset, egy tábla csokit és ámuldozik magán, hogy nem hízik. Hát tényleg nem, ha ez az egyetlen étkezés délután. Ez csak egy példa volt persze...
2012. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es!


O-o 2m körüli magassághoz 60-65 kiló? Én a 190 centimhez járó 83 kilómmal is gizdának érzem magam.


Szerintem állíts össze egy tömegnövelő étrendet. Szörnyen nézhetsz ki.

2012. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NagyonGonosz ***** válasza:
Rendbe kell tenni az étrendet nem kifogásokat keresni. Nem mondom, hogy a te hibád mert az átlagember abszolút tájékozatlan a témában, de érdemes lenne utána olvasni mi is az a tömegnövelő étrend. Nálam tömegnöveléskor játszik 750g rizs(szárazon) és 700g csirke. Biztos, hogy sokat eszel?
2012. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Én így érzem jól magam, a tömegnövelést egyébként kipróbáltam, rendszeres normális edzéssel és nem éreztem tőle úgy, hogy így jobb lenne, sőt rosszabbul.(70 kg fölé ment a súlyom, ami azóta lement)

Egyszerűen nekem így jó, báredzés tekintetében fogok kísérletezni, de úgy gondolom, ez így marad.

2012. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!