Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy doboz Cre. TOR-om....

Van egy doboz Cre. TOR-om. Lenne értelme ennek?

Figyelt kérdés
Szóval kaptam egy dobozzal, igazából nem lényeges, hogy hogyan, lényeg, hogy van. Tudom, hogy elvileg nincs feltöltési időszak, viszont maradt még egy előző kúrából kb. 100 g monohidrátom. Arra gondoltam, hogy lenne-e annak értelme, hogy megcsinálnék egy feltöltést monohidráttal (kb. pont annyira elég), és utána szedném a Cre.TOR-t? Vagy felesleges? :)
2012. nov. 26. 20:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, Crea.tor, elírtam.
2012. nov. 26. 20:43
 2/14 dirtboy ***** válasza:

a cretar egy fos termék,minimális kreatin van benne.

én a helyedben eladnám valami hülyének aztán az árán vennék mást.

2012. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A creator egy drága, gazdaságtalan kapszlás cucc, de ha már megvan, akkor nyomd be, de annyit használj belőle, hogy napi 5-7g kreatin meglegyen. Tehát nem elég 2 kapszula.:)
2012. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 dirtboy ***** válasza:
creatort akartam írni nem tudom hogy lett belőle az amit írtam.
2012. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:)) Okés, edzésnapon 6, pihinapon 4 kapszulával számolok. Viszont arra nem válaszoltatok, hogy lenne-e értelme lenyomnom előtte egy feltöltési szakaszt monohidrát porral? :))
2012. nov. 26. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert annyira sz@r, hogy nevét sem tudja az ember leírni.:)
2012. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne.
2012. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:
persze hogy lenne
2012. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jól van srácok, köszi szépen! :)) Annyira faszán hangzik ez a feltöltési szakasz mentesség, de nem igazán értettem, hogy miért lenne igaz... :D :))
2012. nov. 26. 21:08
 10/14 dirtboy ***** válasza:

én arra gondolok hogy ugyebár lehet kreatint szedni kúra szerűen és lehet úgy is hogy edzés előtt,után pár grammot szedsz.

mivel a ceatorban olyan kevés a kreatin hogy kúrát esélytelen vele csinálni ezért marad az hogy edzés előtt,után pár tablettát beszedsz hogy legyen egy kis kreatin is odabent.

más nem nagyon jut az eszembe.

2012. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!