Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme hip-hopra járnom? Nekem nincs ellenemre.

Figyelt kérdés
Egyszer a suliban volt valami fontos nap ami miatt néhány osztálynak táncolnia kellett (persze nem az egész osztály cak néhány ember). Eredetileg én nem voltam benne de aztán az egyik srác fellépés elött pár nappal elment síelni. Persze emiatt kellett még egy ember és az elején még nem is akartam jelentkezni de az osztály megszavazta hogy én legyek a helyettes (ugye milyen jó fejek :D). Már csak két nap volt hátra az előadásig amikor én elkezdtem gyakorolni és ezalatt a két nap alatt tökéletesen betanultam egy két perces produkciót. Sőt a többiek akik már több hete gyakorolták nagyon bénák voltak. Szóval a kérdés adott: van-e értelme pl. hip-hopra mennem. Meg amugy ez tetszik is és segítene lefogyni mivel (hmm... mondjuk ki) kövér vagyok.

2012. nov. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kajak rappeltek is, vagy mi ez? :D

Szerintem igen.

2012. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak táncolni kellett a zenére ennyi az egész. Szegedi vagyok szóval ha lehet akkor mondjátok meg hogy ott hol lehet ilyet tanulni.
2012. nov. 16. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedből az vágódik le, hogy fejben már rég eldöntötted, hogy szeretnéd, de kellene egy nagy löket bárkitől.


Igen csináld. Ha félúton nem tetszik, bármikor abbahagyhatod!?!?!

2012. nov. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom, érdemes lenne elnézned ide:

[link]

vagy ide:

[link]

2012. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!