Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek melyik fajta tömegnövelő...

Kinek melyik fajta tömegnövelő jött be? És mennyit hízott tőle?

Figyelt kérdés
Nekem eddig a Brutal Gainer jött be, ettől híztam 7 kg-ot. Azt hallottam, hogy a Jumbo az igazából egy szar tömegnövelő, csak a neve nagy. Igaz?

#tömegnövelő #milyen fajta tömegnövelőt vegyek
2012. nov. 24. 18:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
A volumax-35 attól híztam 18 kilot. Ha lenne rá pénzem még mindig venném a port.
2012. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a zsírszalonna:)
2012. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:

a neve sem nagy csak jó a reklámja.

egyébként a ződ az sz ar a sárga az nem, viszont az ára miatt nem érdemes venni.


ebből a 7kiló pluszból mit gondolsz mennyi az izom?

menyi idő alatt ment fel és mióta edzel?

2012. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazából jó étrend mellett ezek csak egy kis pluszt adnak. Persze fontos az edzés utáni turmix, de ha nincs jó étrend, akkor b@szhatod. :) Nálam nem tömegnövelő megy, hanem Scitec 100% Whey meg dextróz, de ez gyakorlatilag ugyan az, ami a tömegnövelők alapját adja, csak legalább megfelelő arányban tudom keverni. Egyébként rám 13kg jött 3 hónap alatt, tömegnövelő étrenddel és egy kreatin kúrával megtámogatva.
2012. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyár óta edzek, szeptember végén vettem és kb 1 hónapig bírta (kicsit kevesebb), őszintén fogalmam sincs mennyi az izom, de azért volt látszata. azóta már híztam még 4-5 kilót tömegnövelő nélkül (rendes kaja alap)
2012. nov. 24. 19:05
 6/16 A kérdező kommentje:
nyár eleje óta*
2012. nov. 24. 19:06
 7/16 dirtboy ***** válasza:

na csak ezért kérdezem

[link]


okés hogy sok a plusz kiló megy a vigyor az arcra csak ne feledjük hogy nem mindegy hogy annak a plusz kilóknak hány %a a zsír és mennyi az izom.

2012. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

...és a vizet se felejtsük ki persze, főleg ha kreatin is van a képben. :) Nálam kb a 13 kilóból 5-6kg víz, 3-4 zsír és 3 izom. És akkor optimista voltam.

Egyébként hogy ne legyünk offban teljesen, én inkább vagyok protein + gyors CH párti, a tömegnövelők ár/érték aránya borzalmas. Kifizetsz egy rakás cukrot általában arany árban.

2012. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Képben vagyok ezzel, nyílván nem lehet tömegelni + zsír nélkül, csak mértékkel... amúgy nem jeleníti meg a linket
2012. nov. 24. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Két esetben azért tudsz ám tömegelni relatíve zsír nélkül: ha ektomorf vagy, illetve ha koxszolsz. :)
2012. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!