Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportban hogy lehet...

Küzdősportban hogy lehet felpörögni nyugodt természetről?

Figyelt kérdés

Évek óta versenyszerűen küzdő sportolok, de az évek során lelomhultam, a páston nem pörgök, ellentétben pár évvel ezelőtt, mitől lehet ez és hogy lehet visszahozni a tüzet?

nem vagyok kövér, nem híztam meg sőt ..

17/f


2012. nov. 24. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy,hogy a pástról átmész ring sportra.

de minimum válts klubbot.

2012. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen küzdősport?
2012. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megdugtam anyádat!!


2x

2012. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beteges. A komoly ember nyugodt. Higgadt. Értsd úgy, hogy szükség esetén szemrebbenés és komolyabb adrenalin löket, izgulás nélkül szúrnál kést egy ember nyakába.

Mert nem az izgalomról szól az élet. Ha Te magasabb szinten állsz mint a küzdősportok, akkor egy nevetséges, erőszakos játéktól ne várj izgalmat, kiteljesedést, mert nem fogod megkapni. Mehetsz Te a legnagyobb MMA bajnokok ellen, ha szellemben felettük állsz, szétüthetik a fejed és mégsem fognak a szerencsétlenkedésükkel lázba hozni.

Az érzés ismerős, bár én el sem kezdtem versenyezgetni.. Fogadd el, hogy kinőtted a jópofa, gyerekes szórakozásokat. Keress hozzád, a képességeidhez, a szintedhez illő helyet. De fura ezt egy 17 évesnek írni.. de hát az írásod alapján ezt tudom ajánlani.

Budapesten, keresd meg a Wudan Shan egyesületet.

2012. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!