Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muay Thai-ban vagy bármi más...

Muay Thai-ban vagy bármi más küzdősportban amiben rúgnak sípcsontal az nekik nem fáj?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót a világ leg erősebb rúgásáról Muay Thai-os csávó rúgott ketté egy baseball ütöt. Amikor kettérúgta én úgy láttam hogy a lábfeje és a sípcsontja között találta el de egy animációba full sípcsontot mutattak. Meg már hallottam hogy azzal rugdosnak némely harcművészetben. Én fociztam szóval nekem a sípcsont az egy védett dolog mert ugye sípcsontvédő meg volt akinek ugye focizás közben eltört a sípcsontnja...
2011. ápr. 24. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

De fáj,főleg ha levédi az ellenfél térddel.

Így még egy láb ko is kijöhet,vagy törés.

Egy idő múlva nő a fájdalom küszöbe a sportolónak és azért tudja elrúgni az ütőt.

2011. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban fájna ha lábfejjel rúgnának és veszélyesebb is.
2011. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezért kell kellően megedzeni a sípcsontot. Kezdetben ők sem baseball ütőket törtek vele. Ez ugyanolyan, mint amikor az öklöt szokták megedzeni, aztán mindenféle téglákat meg betondarabokat törnek vele. Itt a sípcsonttal csinálják meg ugyanezt, addig erősítik, amíg ilyen nem lesz.


És de, nagyon fáj, amíg kellőképpen megedzik.

2011. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

viccelsz?

most idegelem az alkaromat.. besz.rás! na jó, azért annyira nem, de azért nem egy rózsaszín álom habossüteménye..

2011. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyivizsdava válasza:
Valaki megtudná nekem mondani, hogy lehet jól megedzeni a sípcsontot meg az öklöt?
2011. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!