Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés vs Szülők?

Testépítés vs Szülők?

Figyelt kérdés
ennek szentelem az életem,de a szüleim utálják,állandóan "eszem"olyan vagyok mint egy gorilla,undorító ahogy kinézek,ez már nem normális ilyesféle kedves jelzőkkel illetnek,azt mondják nem fogják engedni ezt az egészet,pedig később versenyezni szeretnék,nagy terveim vannak edzőtermet nyitni is akarok később,de ha ők nem enegdik nem tudok mit tenni,tőlük van pénz bérletre,tápkieg-re ők főznek rám,és ha "mégnagyobb leszek"nem fogják finanszírozni?ez mi?:D
2012. nov. 24. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom :D
2012. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Harminc év múlva akár még kormányzó is lehetsz.
2012. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy nagyjából ahogy nézem mindent megengednek neked. Ne elégedetlenkedj, legtöbb korodbelinek normális étrendre sincs anyagi/ nem támogatják a szülők se a fehérjét,se a kajálást... Szállj le a magas lóról és örülj amid van, majd ha felnőtt leszel és saját kereseted lesz akkor azt veszel/eszel amit akarsz.
2012. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
leszíívhatnak:D
2012. nov. 24. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik,jó de akkor adjatok pénzt cigire+italra. Melyik a jobb? Ha egy gorilla vagy aki egészségesen él vagy egy drogos alkoholista cigis zülledék? szerintem első( persze azért bulizás heti 1x még az első élet"mód"hoz tartozik szerintem.)
2012. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jó hasonlat a cigi-pia pénz,de a srác versenyző akar lenni,az meg hogy a f@szba szólna már az egészségről?
2012. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De amint írja Később. Amíg szülei pénzelik,úgyse tud szteroidokat venni. Addig azért eléggé egészséges életmód:D
2012. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Képzeld, nekem semmire nem adnak pénzt. Ha lenne adnának, de nincs miből. Én hétvégenként eljárok dolgozni, + házilag készített likőröket árulok, ebből van pénzem csirkemellre, vitaminra, és olcsó fehérjére. Egy fokkal jobb vagyok mint haverom, aki füvet árul.


Szerintem mindenek előtt örülj, hogy így támogatnak. Mint előttem is írták, sokan még az étrendet sem tudják megoldani.


Másrészt viszont egyáltalán nincs igazuk a szüleidnek. Amit te csinálsz, az nagyban hozzájárul az egészséges élethez. Mondhatnak akármint a sok szénhidrátra, 10x egészségesebb egy testépítő az átlagembereknél. Elég felszínes dolog, ha ebből az egészből annyit látnak, hogy egy nagydarab gorilla vagy. Inkább legyél egy egészséges gorilla, mint egy átlagos kinézetű virslit meg felvágottat kajáló ember.

2012. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!