Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés nosztalgia? Hogy...

Testépítés nosztalgia? Hogy kezdted?

Figyelt kérdés
hogy kezdted?mi vitt rá?milyen indittatásból?milyen volt az első edzésed?
2012. nov. 24. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen kezdtem, 27 évvel ezelőtt. Azért mert kis csoffadt voltam, mondjuk most sem vagyok nagy állat, csak kissé nagyobb csoffadt lettem.:)

Nem nagyon emlékszem, de szerintem minden izomra edzettem egy-két gyakorlattal később heti négy edzés ment, minden izomra heti kétszer dolgozva. Akkoriban szinte mindenki ezt nyomta.:)

2012. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meguntam (meg a barátnőm is), hogy úgy nézek ki, mint egy always-betét: oldalra fordulva nem látszok. Ugyan sose hittem volna, hogy ilyesmit fogok csinálni, de elmentünk a közeli terembe, hogy az ottani okos személyiedző valamilyen irányba elindítson, merugye ért hozzá, tudja, merre kell. Tökre be voltam rezelve meg minden, aztán kiderült, hogy a személyi edző sem ért hozzá, így az első pár hónapunkat tökéletesen elrontotta ^^ Egyedül a gyakorlatvégrehajtást mutatte meg úgyahogy. Aztán egy másik helyen a srác már megmutatta a sárga oldalt, és bevezetett a normális alapokba, utána jött a gyik, és elindult a szárnyalás :D Ugyan még most se nagyon sikerül összehozni, amit kell, és nem fejlődök annyit, mint mások, de legalább a mélypontról elindultam.
2012. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 JayC ***** válasza:
én régebben kövér voltam, általánosba csúfoltak is miatta. elhatároztam, hogy lefogyok, napi 2,5-3(!) óra kardió edzést végeztem, meg nem igazán ettem. fogalmam semmiről nem volt, de sikeresen leadtam a felesleget, és az összes izmot is. ekkor 58kg körül lehettem. kocka has megvolt, de elég viccesen néztem ki spagetti karokkal. otthon fekvőztem meg ilyen marhaságok egy darabig, majd 2009 szeptemberében elkezdtem terembe járni, azóta szakadatlanul tart a lelkesedés, és már függő lettem.
2012. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5 és fél éve egy pincében tákolt súlyokkal, azért kezdtem mert nagyon vékony voltam és kiskorom óta akartam egy jó fizikumot
2012. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked sikerült is gyurma, brutál nagy lettél. Mostanában nem nagyon írsz ide.:)
2012. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sok a meló! örülök hogy edzeni maradt időm
2012. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15 évesen egy ismerösöm lehívott edzeni mert nem bírta nézni h otthon széthajtom magam súlyzókkal odajártam pár évet a terembe majd ő külföldre költözött és átvettem tőle a termet, most azt csinálom amit szeretek ...edzek
2012. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16 évesen 120kg voltam. És belevetettem magam a kondizásba. Azóta 2,5 év alatt lediétáztam 75kg ra most meg megy tömegelés :D
2012. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éve kezdtem... stickman testalkatom volt, az a tipikus cérnaszál gyerek voltam. Emellett vasalt hajam volt, ezért mindenki emósnak nézett. Mindenki lökdösött a suliban, beszólogattak, a csajok is kerültek. Elegem lett, a sulis konditerembe elkezdtem lejárogatni egy haverommal, ő pont az ellentétem volt, dagadt. Étrendünk nem volt, edzés után nyers tojást ettünk, mindig minden izomra edzettünk... tehát semmivel nem voltunk tisztában, nem is volt eredmény. Aztán eligazítottak a haladóbbak, lett étrendem, megtanultam edzeni, később fehérjére is beruháztam. Azóta szépen feljött 15kg, viszont mellette olyan szálkás maradtam, mint mikor kezdtem :)


Azóta minden megváltozott, van barátnőm, lett sok barátom, nem szekál senki, és mindenki megjegyzi hogy nekem kivételesen jól áll a vasalt haj :D Az edzés hatására visszatért az életkedvem, javultak a jegyeim, és nem utolsó sorban megtanultam, mit jelent az egészséges életmód. Egyébként a haverom is sikeresen leszálkásított :)


17F

2012. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1,5 éve kezdetem el.Nem voltam se dagadt se vékony ,jó erőben voltam.Úgy éreztem hogy nem árt egy kis test mozgás meg ugye egy jó fizikum.Édesapám szorgalmazta hogy kezdjem el mivel szerinte megvan hozzá a genetikám(nem alaptalanul) és még azt is mondta hogy egy jó alak/fizikum ad egyfajta tekintélyt.

Éshát akkor ez nagyon megfogott és elkezdtem.

1,5 év nem nagy idő és a koromból adódóan(bár nem tudom hogy ez számít -e), és még néha hónapos kihagyások(motiváció hiány).

De már látszik az eredmény,étrendem + edzéstervem már rendben van :D

15F

2012. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!