Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés nosztalgia? Hogy...

Testépítés nosztalgia? Hogy kezdted?

Figyelt kérdés
hogy kezdted?mi vitt rá?milyen indittatásból?milyen volt az első edzésed?
2012. nov. 24. 11:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
vasalt hajad azért lenyírhatnád maffiozó pacekra
2012. nov. 24. 20:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudom hogy eszméletlen homáros, de ha nekem az tetszik, mit tegyek? Mondjak ellent a saját ízlésemnek, mert másoknak más tetszik? :D
2012. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

15 éves voltam.Egyszer tesiórán minden bemelegítés és korábbi tapasztalat nélkül kinyomtam fekve a 70 kg-ot háromszor.Erős endo-mezomorf vagyok, akkor voltam kb. 180 cm magas és 105 kg zsírban.Ez a nap 180 fokos fordulatot hozott az életemben.Elkezdtem utána edzeni és szerencsére fél éven belül megismerkedtem az alapismeretekkel, lediétáztam 93 kg-ra. Elkezdtem kűzdősportolni, de a kajára odafigyelek most is. Ennek ellenére rengeteget köszönhetek a testépítésnek, egy új embert csinált belőlem, külsőleg és belsőleg is.Ez volt a fény akkoriban és most is.

Aki hasonlón átment, az is elmondhatja szerintem, hogy senki sem hitt benne, de ő megcsinálta

2012. nov. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!