Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan ledűltök túl a holtponton?

Hogyan ledűltök túl a holtponton?

Figyelt kérdés
Edzés közben van, hogy úgy érzem nem megy tovább de tudom még csinálnom kell. Milyen módszer tápkiegészitő stb van ami túl lendíthet ezen?
2012. nov. 19. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemigazán szokott lenni ilyen.. ritkán van, hogy fáradtabb vagyok, rosszabb napom van, de végigcsinálom, mert utálnám félbehagyni az edzést. Egyszerűen leszarom a holtpontot.
2012. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem edzés közben sosincs holtpont. Olyan van, hogy az utolsó sorozatok végén az utolsó ismétléseknél már ordítani tudnék - és olyankor az segít is -, de ettől függetlenül ezt nem teszem. Összeszorított fogak, és ordíts "befelé", ha nem vagy Te sem az az óbégatós fajta. De ha kell valami plusz, akkor valami edzés előtti bedurrantóval tudsz dobni az intenzitáson, pl Hot Blood, vagy Pow3rd.
2012. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!