Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti melyik izomcsoportra...

Ti melyik izomcsoportra szerettek a legjobban edzeni? Miért?

Figyelt kérdés

Én lábra. Egyszerûen imádom amikor az a nagy izomcsoport dolgozik és ég. Illetve edzés után maga a csoda amikor beviszem a gyors ch-t fehérjével és érzem hogy bizsereg az egész amikor visszatöltôdik az izom. Ez lehet kicsit abszurdan hangzik, de ez van

Ja és melyik a kedvenc gyakorlatotok és melyiket szeretitek kevésbé? Nekem a lábtolò a fav. illetve a koponyatörôtôl tartok egy kicsit mivel egyedül edzek. Ti hogy vagytok ezzel?


Bocsi a regényért, de a jó edzés után sok pozotív hormon keletkezett. Marha jó :D


2012. nov. 19. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bicepsz+ láb. Bicepsznél imádom amikor bedurranok és leszakad a karom( pl bic. Francia ruddal) és nekem is lábtolo a másik:) abba meg azt szeretem h 200 kg rápakolok és jot tesz a lelkemnek, hogy nem70- 80-90 kg- al szarakodok( mint fekvenyomasnal, lehuzas stb) de persze azért mindeegyiket szeretem se ezek a favoritok:D
2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*de
2012. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mell és a tricepsz edzéseket szeretem. Gondolom azért, mert ezek mennek jól.
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

alkarra és nyakra.

mert ezek látszanak pólóban is:).

amúgy mindet szeretem,nincs nem kedvelt rész.

2012. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszurd, de mindegyiket nagyon szeretem, megvan az összesnek a varázsa. Inkább azt tudnám kiemelni, hogy mit nem szeretek. Hasazni. Rohadt unalmas.
2012. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!