Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anadrox vagy BCAA?

Anadrox vagy BCAA?

Figyelt kérdés

1 honap kemeny dietat kell csinalnom, es mivel hirtelen jott a dolog nincs annyi penzem, hogy mindkettot megvegyem, igy valasztanom kell de kellene egy kis segitseg.


178 magas vagyok, 81kg, 2 eve kondizok.

A tervem a kovetkezo:


Hetkoznap minden este legalabb 40perc aerob

Heti 2-3 sulyzos edzes

Hetvege pihi.


Reggelre feherjerantotta orolt zabpehellyel

Napkozben 3-4 szer rizs+csirkemell

Este zoldseg+csirkehus

(Minden testsulyra kimerve)


Eddig csak 3 honapos dietakat csinaltam, de 1 honaposnal nemtudom, hogy megeri-e BCAAt venni, hisz 1 honap alatt nem tul sok izmot veszithetek, es az Anadrox pedig...hat.. az elegge odarak kinezetben is.. az izmokat is rendesen felpumpalja es eleg durva zsiregeto is.


2012. nov. 19. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
De szépen lehet izmot veszteni pár hét alatt is. Mondjuk nálad azért erre kis esély van, ha rendben van a kaja. Én mindig a plusz aminosavakra szavazok, de te szerintem már eldöntötted, hogy nem azt veszed.:)
2012. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meeg nem dontottem el csak az Anadrox fele huzok inkabb... termeszetesen nem szeretnek latvanyosan izmot veszteni, mert most szepen ki van dolgozva a vallam, csuklyam, stb es ha a BCAA hanyagolasa azzal jar hogy ez a latvany visszaesik akkor inkabb a BCAA-t valasztom. Csak nem tudom azt hogy 1 honap alatt mennyire eshetek vissza latvanyban ha a kaja meg minden okes.
2012. nov. 19. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre nehéz felelni, mivel genetikafüggő is. Ha megvan a magas fehérjebevitel, akkor nem esel vissza.
2012. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Diétázol tehát valószínűleg 1g/ttkg körüli szénhidrátot viszel be. Csökkented a zsírbevitelt. Tehát valamilyen energiára továbbra is szükség lenne egyrészt. Omega, MCT, stb.


Hogy ebben az időszakben se legyen izomveszté, hozzáadott szénhidrát mentes, minőségi whey, casein protein, és megemelt EAA vagy BCAA kellene.

2012. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Anadrox

[link]

thermogenikus zsírégető N.O.-val kombinálva.


Akkor hol a 10-15g/adag BCAA vagy EAA?

[link]

2012. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oke en ezt ertem, ha tehetnem akkor mindet megvennem, viszont nincs ra keretem, ezert szeretnem tudni, hogy mit javasoltok.. a valaszokbol BCAA-ra tippelek :)
2012. nov. 19. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az EAA-ra tesze ma vokosm. Mivel BCAA-kat is tartalmaz. A BCAA akkor működik igen jó hatással, ha mellette EAA-k is vannak.

[link]



[link]

Vagy pedig itt állítanám össze vagy 2:1:1-es vagy 8:1:1-es vagy HMB vagy L-leucin. Ismét ember válogtja kinek hogy jó.....

2012. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes megoldás, mivel D-pinitollal van. Ami egy szénhidrát folyamatát utánzó tök jó anyag.

[link]

2012. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okes koszi szepen a valaszokat, megyek is vasarolni :D
2012. nov. 19. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a jó megoldás:

[link]

2012. nov. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!