Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges por nélkül?

Lehetséges por nélkül?

Figyelt kérdés
Ha fehérjepor nélkül kondizik valaki, akkor is nőnek az izmai, vagy csak szálkásodnak? És ha használ fehérjeport, és abba akarja hagyni, ha fokozatosan áll le a fehérjeporról akkor is összeesnek az izmai?
2012. nov. 16. 14:57
 1/8 A kérdező kommentje:

-.-" azt se tudod mért kérdeztem, engem érdekel-e, vagy másnak kérdeztem meg.. egyébként meg mért nem lehet VÁLASZOLNI normálisan, ahelyett hogy itt bunkózik valaki.. már annyiszor megfigyeltem hogy nem is a kérdésre válaszolnak bizonyos emberkék, hanem csak a helyet foglalják.. -.-"


BŐVÍTENÉM A KÉRDÉST: NORMÁLIS válaszokat kérnék..

2012. nov. 16. 15:00
 2/8 dirtboy ***** válasza:
2012. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi!
2012. nov. 16. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
A fehérjepor nem varázspor. Ugyan az a fehérje van benne, mint a húsban, tojásban amit megeszel, csak koncentrált formában. Ha nem iszod, akkor a kieső fehérjét pótolni kell tojással, hússal és akkor "nem esel össze".
2012. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Az is csak kaja, nem csodaszer. Ha megvan a tápanyag az étrendedben, akkor fejlődsz.
2012. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amenyniben végzel egy átlagnál nagyobb fizikai megterhelést (edzés) ez megkövetel nagyobb tápanyagbevitlet is az izomfejlődéshez. Gondolj bele, ha ezt a folyamatot megszakítod, tehát marad a fizikai megterhelés, de nincs hozzá megfelelő tápanyag - amit mint írod fokozatosan elvonsz - akkor is szervezetnek tápanyagra lesz szüksége, tehát valószínüleg leépítés, katabolizmus fog beindulni.
2012. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NagyonGonosz ***** válasza:
A "fehérjeport" csak azért használjuk edzést után, mert gyorsan felszívódik. Minden más esetben jobb a szilárd táplálékból bevitt fehérje. (pl szárnyasok, hal)
2012. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 17. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!