Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Myomax Hardcore-ról vélemények...

Myomax Hardcore-ról vélemények? (akik már használták! )

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltak róla egy tesztet, az nem elèg? :D de am egy tömegnövelőbe két dolog fontos 1: 35 százalék fölött legyen a fehérjetartalaom ( ennek kb 50) 2: legyenek hozzáadva ilyen cuccok amik az anabolizmust fokozzák ebbe 22 g olyan van, ilyen komplex terméket csak a peak- töl kapsz de megnéztem és semmivel se jobbak mert a kérdéses hatóanyagokból van több bennük, és a jobban bizonyitottakból kevesebb. Én egyszer megnéztem és ha külön akarnád megvenni a benne lévő dolgokat egy egyszerü tömegnövelő mellé sokkal drágábban jönne ki ugyhogy szerintem tegyél egy próbàt :)
2012. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ma vettem :)
2012. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 JayC ***** válasza:
nem rossz cucc, de ár/érték arányba nem a legjobb.
2012. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: tudsz jobb ár/érték arányút mondani? légyszi írj!
2012. nov. 13. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

... csak a peak- töl kapsz de megnéztem és semmivel se jobbak mert a kérdéses hatóanyagokból van több bennük, és a jobban bizonyitottakból kevesebb.



Ezzel a mondatoddal vitatkoznék. A Peak, és a HiTec már akkor piacon volt igen komoly ugynevezett all-in-one tömegnövelőkkel, amikor a Scitec még a a Jumbot favorizálta. Olyan szintre fejlesztették és hoztak újabbat is a piacra, mint a TriAnabol, amit jeleneleg egyetlen márka sem tudja a piacon produkálni.


Createston:

[link]

Creasteron:

[link]

IsoMassXtreme:

[link]

VipDelux

[link]

2012. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!