Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki már elég régóta kondizik...

Aki már elég régóta kondizik és magára főz, annak mit szól a barátnője, hogy nem eszi meg a főztjét? Gondolok itt pl olyanokra mint pl Montez, dirtyboy stb.

Figyelt kérdés
Mert nekem eléggé rosszul tűri..
2012. nov. 11. 14:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ha rendesen ápolgatva van,akkor a fadarabból is elő lehet hozni a rodeóbajnokot:P.
2012. nov. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
1,5 év alatt sok mindent kipróbáltam, hogy motiváljam, bátorítsam. nem ment. vele nem. :) na, de már nagyon elkanyarodtunk ám. :D
2012. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
42%
én ugyan nem várom el, hogy irányítsanak. se nem vagyok irányító, nekem független ember kell. akinek az kell, hogy körbeugrándozzák, az vegyen fel egy házvezetőnőt. amikor az említett exszel voltam, én dolgoztam teljes munkaidőben, hárman dolgoztunk a normál hat ember helyett, jártam egyetemre, volt mellé még gyakorlatom is, munkaidő után, közben új volt a lakás, ott is voltak dolgok, az ex meg 60 kilométerrel arrébb lakott, kizárólag én jártam hozzá mindig, mert ő gondnok volt a háztömbben,hétvégén is ügyeletben volt. kilépett a lakásból, bent volt a munkahelyén. ez volt neki mind a tennivalója. én háromszor annyit csináltam, mint ő, én utazgattam mindig hozzá, és akkor még szolgáljam is ki maximálisan. közben az én lakásom futhat, az nem számít, tanulni majd tanulok éjszaka, felkészülni a tanításra szintén. akinek kiszolgálás kell, szerezzen be egy házvezetőnőt.
2012. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
11-18 11:59
2012. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!