Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki már elég régóta kondizik...

Aki már elég régóta kondizik és magára főz, annak mit szól a barátnője, hogy nem eszi meg a főztjét? Gondolok itt pl olyanokra mint pl Montez, dirtyboy stb.

Figyelt kérdés
Mert nekem eléggé rosszul tűri..
2012. nov. 11. 14:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

állandóan pampog a nőm,hogy ha meglátja a csirkét,akkor elkapja a hányinger már ennyi év után.

amúgy meg nem főzök.

szép is lenne,hogy együtt élek egy nővel és nem főzne,sütne.

szakács a lelkem,uh finoman elkészít mindent.

annyi,hogy ő nem eszik csirkét csak nagyon ritkán.

2012. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
41%
én szeretném, ha felvilágosítanának az urak, hogy ők vajon miért is nem képesek magukra főzni... ha már annyira külön kaja kell, ugye.
2012. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%

Az urak is tudnak főzni és néha meg is csinálom, de ha a feleségem szívesen megcsinálja, akkor én minek lábatlankodjak a konyhában? Ma én sütöttem például.

De minek kötözködni ezen?? nem értem!

2012. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%

azért kötözködöm, mert utálom azt a felfogást, hogy a nő járjon az "ura" kedvében, és tegyen mindent úgy, ahogy azt a férfi jónak látja.


egyébként én nő létemre leszarom, hogy megeszi-e a párom (ha lenne- na jó, fogalmazzuk át: leszartam, mikor volt párom, hogy megeszi-e a főztömet.) alapból nem tartozik a főzés a kedvenc foglalatosságaim közé, ők meg szerettek főzni.

2012. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Akkor te ne főzzél. De az miért zavar, ha az én párom meg megteszi és úgy, hogy nem is kérem rá. Sőt én mindig mondom, hogy meg tudom csinálni, de ő ezzel is akar nekem kedveskedni. Ez téged miért zavar?
2012. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
nem zavar, úgy általánosságban mondtam. mert eléggé arra voltak itt kihegyezve a válaszok, hogy mivel etetné a nő a párját.
2012. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
csak poénkodtunk, nem kell ezen felkapni a vizet. Senki nem kényszeríti a párját, én sem. Van mikor én csinálom, de legtöbbször ő szívességből megteszi. De ennyi a történet, nem kell ezt felfújni.
2012. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%

OFF: Ilyen hozzáállással nem csodálom, hogy csak VOLT párod. De nem akarok személyeskedni... Ahogy Ti nők elvárjátok tudat alatt, hogy a férfi irányítson, legyen véleménye, álljon ki magáért, ötletei legyenek, megteremtse az anyagi biztonságot, stb., a mi lelkünknek ugyan annyira jó - még ha nem is tudatosan is - ha látjuk, hogy sürögtök-forogtok a konyhában, mostok, takarítotok. Persze a mai karrierista-feminista világszemélettel ez már ódivatú gondolkodás.


ON: Ettől függetlenül mi a párommal külön főzünk magunkra az esetek 90%-ban és megosztunk minden házimunkát.

2012. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

azért mert a nő dolga a sütés-főzés és pont.

ha nem süt-főz,akkor az nem lesz egy hosszú életű kapcsolat.

dugni minden nő tud,főzni meg nem mind.

utóbbiakból lesz feleség,az előbbiekből meg ex.

2012. nov. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az előbbire rá tudnék cáfolni...abból is ex lesz előbb utóbb, hiába tud főzni a "fadarab" effektus egy pasinak sem jó hosszútávon. :)
2012. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!