Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nyomjam le a spárgám?

Hogy nyomjam le a spárgám?

Figyelt kérdés
Régebben tornáztam, és a spárga sem volt gond de egy éve abba hagytam. Most karácsonyi műsorban az iskolámban én vagyok az egyik akinek spárgáznia kéne. Van valakinek valami jó nyújtási technikája? Egy hónapom van hogy megcsináljam.

2012. nov. 8. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha régebben tornáztál és nem okozott gondot miért akarsz másfajta technikát?
2012. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
angol vagy rendes?
2012. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nagy terpesz jobb láp bal lábhoz hajolás s lábat felemelni minnél magasabbra
2012. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha angol, akkor ülj le a legnagyobb terpeszbe amit csak bírsz, hajolj előre minél jobban esetleg kérj meg valakit, hogy nyomja le a hátad, a lábad végig pipába egyenesen legyen

amikor tanulsz unatkozol olvasol akár mit csinálsz, feküdj az ágyadra (fal felé nézz), nyomd a feneked a falhoz, és terpeszbe rakd a lábad maradj így sok ideig , utána vedd el az egyik lábad a faltól és dőlj oldalra maradj így egy ideig, fontos, hogy miután nyújtottad magad a falnál rögtön ne használd az izmaidat mert akkor feleslegen vesztegetted az időd

2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!