Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hegyi túrához milyen fejlámpát...

Hegyi túrához milyen fejlámpát javasoltok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Amennyit rászánnék az kb. 25.000
2012. nov. 8. 11:38
 2/5 anonim válasza:
TK-24, csak szerezz hozzá egy szíjat amihez oda tudod csatolni mert alapon az zseblámpa és azt hiszem abban az árban van, és kb 2-300 méterig ellát. Lehet tévedek, nézz utánna ennek a típusnak.
2012. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam ezt a típust, amiről írtál.
2012. nov. 11. 20:31
 4/5 anonim válasza:
Kínai gyártmány vagy valamiféle ázsiai, de csak ajánlani tudom, ismerősömnek van.
2012. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

25-ért már elég komoly lámpákat lehet kapni, az enyém 5000 forint volt, és teljesen meg vagyok vele elégedve.


Én túraboltban néznék utána (Ha BP-i vagy, akkor a Nyugatinál a Szondi utcától lejjebb a Teréz körúton van egy jó bolt, illetve a Móricz Zs. körtérnél a Bartók Béla úton a Trexpert nevezetű), az eladók rendszerint hozzáértők, és segítőkészek, ellentétben a nagy multikkal (pl Decathlon - vannak rossz tapasztalataim)


Amit fontosnak tartok egy fejlámpánál:


-Legyen erős fénye (annyira, hogy 50 méterre kb elvigyen), ez kb azt jelenti, hogy már erősen bántja a szemedet, ha belenézel.

-Lehessen zoomolni a fénnyel, tehát nővelni-szűkíteni a fénykört

-Ceruzaelemmel működjön, ne saját aksival (mert ha lemerül a hegyen az aksi, akkor szívtad, de elemet tudsz magaddal vinni)

-Lehetőség szerint legyen rajta piros és villogó fény is, sokszor hasznos (pl a piros fény kevésbé látszik messzire éjjel, és nem is vakít el annyira téged).


Asszem ennyi, remélem segítettem.

2012. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!