Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feszes hasat szeretnék. Mit...

Feszes hasat szeretnék. Mit javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nincs rajtam semmi súlyfelesleg (172 cm, 60 kg), reggelente tök lapos a hasam, viszont ha eszek valamit, az rögtön meglátszik. Nem azt mondom, hogy lötyög a háj, mert nem... De mégsem lapos és feszes. Hasizomgyakorlatoknál (suliban) is hamar kidőlök. :/ Erősíteni szeretném, hogy mindig feszes legyen és ne haljak meg, ha 60 felülést kell csinálnom. :) Mit tanácsoltok? Futás? Rubint Réka gyakorlatai? Az a baj, hogy csak 2-3 tornáját találtam meg. Hol vannak az update tv torna videói?


Előre is köszönöm! :)


16/L



2012. okt. 26. 20:48
 1/7 *Glissade* ***** válasza:
Bármilyen mozgás jó, ami erősít. Ezen belül mihez lenne kedved?:)
2012. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lapos és nem feszes, akkor bizony zsír van rajta. Szálkásító diéta kell+ heti min. 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj + mehet heti 2-3 hasedzés: hasprés + lábemelés.
2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NagyonGonosz ***** válasza:
100%
A hasad kockás ? Nem? Zsíros vagy, szálkásíts.
2012. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha videót keresel: Czanik Balázs: Hasburning

Egy DVD-re való hasizom gyakorlat.

2012. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem meg erősítő edzést végezz! Felesleges diétázni 16 évesen, pláne úgy, hogy alig van rajta felesleg.

Futás is mehet, ha szeretnéd:)

Csak kezdj el valamit mozogni, nem kell túl spirázni.

2012. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportolok, aerob.,lovaglás, nemsokára úszni járok majd (suli) meg ugye a tesi órák(elég kemények ). Nincs a hasamon hurka, egyszerűen gyenge. Futni fogok, az biztos..:) meg majd nézek a neten valami tornát :)
2012. okt. 26. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyen netes/Rubintrékás cuccot,az nem komoly.Javasolnám a Fegyencedzés című könyvet inkább.De szerintem elég,ha 1-2 naponta csinálsz lábemelést,felülést.Azt neked kell eltalálnod mennyi megy,mindig azt a számot emeld.
2012. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!