Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lénárd Lajos naturál versenyző?

Lénárd Lajos naturál versenyző?

Figyelt kérdés
Vagy tudnátok linkelni pár naturál fizikumot, kíváncsi vagyok :)
2012. nov. 7. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretném azt hinni, hogy ő az, de sosem tudhatjuk senkiről, hiszen nem élünk velük.:)

Ő kiemelkedően jó genetikával rendelkezik, én meg sem közelítem 27 év folyamatos edzéssel sem.

2012. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg igen.
2012. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

És most miért is lettem lepontozva? Miért, nem így van, hogy nem tudjuk, hogy otthon ki mit használhat??

Nem azt írtam, hogy koxol, hanem hogy nem tudhatjuk. Nem ugyanaz! Szóval kinek mi a gondja a kommentemmel? Kíváncsi vagyok.

2012. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert vannak emberek akiket zavar hogy esetlegesen te többet tudsz náluk, jobb vagy náluk, nem tetszik nekik a nickneved stb... Erre a kérdésedre sohasem kapsz igazi választ. De tőlem kaptál két zöld pacsit.
2012. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Köszi.:) Nem vagyok jobb senkinél, csak le mertem írni, hogy bárki koxolhat otthon, nem tudhatjuk. Még nála kisebb formához is koxolnak emberek, nézzünk csak szét a termekben.

De ezzel nem azt írtam, hogy tuti, hogy koxol.

2012. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
most kanyarodtam vissza ide a tanár kontra diák kérdéstől és már van is ötletem hogy ki és esetlegesen miért pontozott le...
2012. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Ja igen, nem gyenge eresztés pistike.:)
2012. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
az biztos hogy mindenképpen érdekes személyiség behatárolt értelmi színvonallal.
2012. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Montez, sok a troll itt is aki csak azért, mert 90 fölötti a %-od már lepontoz. Youtube-on is ez megy, hogy ha valami jó, akkor is előbb utóbb megjelennek a trollok és dislike-olnak ezerrel. :-/
2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
a legnagyobbat ma megismertem:bélagézapista. király a srác!:)
2012. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!