Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kassai Lajos miért csinál...

Kassai Lajos miért csinál külön nyitott olimpiát? Miért kell ebben is különcködni? Ráadásul lenézi az egész nyugati kultúrát akkor minek neki az olimpia?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Látom megbántott a bácsi... :)

Minek foglalkozol vele?

2012. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engem személy szerint nem, csak nem értem minek ez a különcködés... ami szerény véleményem szerint erős röhögést vált ki a szomszédokból
2012. aug. 1. 11:25
 3/4 Hungirl96 válasza:
56%
Én nem vagyok lovasíjász, de érdekel a téma, és szerintem nagyon jól teszi, hogy ápolja ezt az elfelejtett ősi magyar "sportot" Gondolom azért csinál külön olimpiát, mert a drága Nyugatiak szarnak az egészre, és nem szándékoznak belevenni a rendes olimpiába. Ami meg a különcséget illeti, basszus, örülj neki, hogy mi magyarok különlegesek vagyunk, és nem vagyunk hajlandók beolvadni a multikulti olvasztótégelybe, hanem a saját utunkat járjuk (vagyis inkább járnánk....) A szomszédok meg...úristen, kit érdekel az a sok **** - azért néznek bennünket hülyének, mert nem állnak velünk egy evolúciós szinten :-)
2013. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudom, régi kérdés, de utolsón jót röhögtem :DD


magyarok különlegesek, lol.

A magyarok nem különlegesek, hanem az eu-s átlagnál jóval tájékozatlanabb, butábbak, de legalább sokkal beképzeltebbek. Nem jártam még olyan országban, ahol ekkor gondot okozott volna összerakni egy értelmes angol mondatot vagy értelmezni a világban zajló folyamatokat.

A Fidesz pont azért sikeres, mert elhiteti az egyszerű prolikkal, hogy a magyar egy különleges nép, miközben szétlopja az országot.


Kassai Lajos meg borzasztóan buta ember. Érdemes belehallgatni egy előadásába, hogy miket hord össze az akkumulátorgyárakból, Budaházyról vagy a sorkatonaságról. Fogalma nincs semmiről, logikai bukfencek tömkelegét vonultatja fel.

2023. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!