Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezt így...

Miért nem lehet ezt így megoldani? (himnusz)

Figyelt kérdés

Gond volt az olimpián a magyar himnusz minjőségével. Korábban meg más országéval is voltak gondok.

Miért nem lehet azt megcsinálni, hogy minden ország, amelyik a NOB tagja elküld egy himnuszt a központba, és azokat ott ráírnák egy CD-re. Mivel egy himnusz hossza ca. 1-1,5 perc, ezért 1 vagy 2 CD-re az összes ország hivatalos himnusza ráférne, és ezeket a CD-ket minden olimpiai helyszínre eljuttatnák. Így nem kellene a szervezőknek rossz minőségű, netről leszedett himnuszokkal vacakolnia.

Amúgy 10 éve még nem volt youtube, mégis megvoltak a himnuszok. Hová tűntek az akkori CD-i a NOB-nak?



2012. júl. 31. 16:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben rákerestem, és azt találtam, hogy a Londoni filharmomikusok vették fel az összeset, de egymás után futószalagszeráűen, rohammunkábam.

Ez iszonyat hülye ötlet volt. Mert egy komoly zenekar ne vállaljon el rohammunkát, hanem tisztességes időt kapjon rá, hogy rendesen meg tudja csinálni a munkát, és legalább 3 hónappal az olimpia előtt, hogy jóváhagyhassák az érintett országok, hogy minden okés-e, és ha nem okés, akkor meg legyen egy pótfelvétel a javításokkal.

2012. júl. 31. 16:17
 2/2 anonim válasza:
Teljesen egyetértek veled, a filharmonikus cucc sztem jó ötlet, még erre is ennyi figyelmet fordítanak, de mondjuk 1 éve el kellett volna kezdeni, időt hagyva a csekkolásra. Bár a felturbózott tempó nem volt rossz :)
2012. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!