Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Popó edzés hány naponta...

Popó edzés hány naponta lehet/szabad/ajánlott?

Figyelt kérdés

Soha nem jártam edzőterembe, de mindig sportoltam suliba, most már nem akarok járni egyetemen semmi csapatba, de konditermet elkezdtem . Edzéstervet, étrendet néztem már , viszont az lenne a kérdésem, hogy izmosabb kerekebb popót akarok, hány naponta edzhetem ? Igaz, hogy a vádlit pl minden egyes edzésnél lehet edzeni mondjuk egy héten háromszor is ?


Lány lenni :)



2012. nov. 6. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vádli mehet heti 3-szor is. Kezdőknél heti 3 lábedzés is mehet, de nem kell sok gyakorlat, később nagyobb súlyokkal heti két edzés elég több gyakorlattal. Haladók pedig általában heti 1 kemény lábedzést tartanak, ami egyben a fenék edzése is.

[link]

2012. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen, itt kerestem én is étrendet és edzéstervet .

Na most a súlyokkal gondba vagyok, mert pl most még csak próbálgattam a guggolást 4 sorozat : 1. 10 kg 14 ismétlés, 2. 12 kg 12 ismétlés, 3. 14 kg 10 ismétlés, 3. 16kg 8 ismétlés. Ezt megérzem , de akkor ott edzésen azt mondom még bírnék többel is guggolni, viszont inkább nem . Ezeket a súlyokat mikor ajánlatos emelni ?

Minden gyakorlat helyességet erről az oldalról nézem egyébként . illetve még lenne egy kérdésem ...:D

2012. nov. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!