Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hét alatt hány kg-ot lehet...

2 hét alatt hány kg-ot lehet lefogyni, hogyha egy nap csak egyszer eszek?

Figyelt kérdés
Sok tippet várok!!
2009. aug. 12. 16:52
 1/7 anonim válasza:
100%

Na ez egy nagy hülyeség, szóval ne csináld.

Fogyáson gondolom azt érted, hogy zsírból szeretnél fogyni.

Namármost ha egy nap csak egyszer eszel akkor a szervezet minden hasznosít a kajából, valamint, hogyha a többi idő alatt éhezel akkor csak azt éred el, hogy a szervezet felhasználja a fehérjeforrásait (izomfehérje) és szépen felhasználja az izmaidat.


Ha zsírból akarsz fogyni akkor menj el aerob mozgással kapcsolatos tevékenységet végezni (pl: futás).

2009. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt egyszer kipróbáltam. Igaz, nem azért mert fogyni akartam, hanem, mert nem volt időm és lehetőségem máskor enni. Mindig este ettem, mikor hazaértem, de akkor bepótoltam az egész napit. Talán emiatt volt, hogy nem nagyon fogytam. Egy évig volt ez az időszakom, ez alatt talán legfeljebb 10 kilót adtam le.
2009. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyit. Ez tényleg marhaság. Látszik, hogy nem ismered önmagadat, a tested működését. Szóval nem az étkezés gyakoriságát kell megváltoztatni, és nem is feltétlenül a mennyiséget, hanem az összetételt. Zöldség, gyümölcs, joghurt stb. minden mennyiségben (ezek között lehetnek laktatók is, mint bab, lencse, bár ezekből kevesebb), kenyér, szénhidrát, meg cukrok szinte semmi. Hús, tej, tojás is-is, nem túl egészséges, de nem is igen hizlal. Ennyi a lényeg, aztán persze sok más apróság.
2009. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nehogy elkezdj koplalni. Én is így próbáltam fogyni, de szerencse, hogy anyu leállított. Ha így próbálkozol elindul a jojo-effektus. Mivel keveset eszel, a szervezetednek lelassul az anyagcseréje, hozzányúl a zsírtartalékokhoz. Elkezdesz fogyni, és mikor lefogytál, gondolod magadban, mostmár ehetek normálisan. Elkezdesz enni, de mivel az anyagcseréd nagyon le van lassulva, amit megeszel, azt nem használja fel a szervezeted, hanem újra zsír lesz belőle, és visszahízod. Javaslom, hogy kezdj el edzeni, fogyassz sok rostot, és folyadékot.


15/F

2009. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!! De nekem csak egy gondom van!! A hasam!! Onnan szeretném eltüntetni a felesleges zsírt!! Hogyan tegyem meg??
2009. aug. 12. 22:18
 6/7 anonim válasza:

irták feljebb mit kell tenni!

De google is segít, írd be hogy diéta, vagy fogyás.

2009. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolvan!! Köszönöm szépen!! :)
2009. aug. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!