Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolok heti 4-5 alkalommal,...

Boxolok heti 4-5 alkalommal, de mért van az hogy edzések után 1-2órával remeg a jobb kezem?

Figyelt kérdés
pl fogom a poharat és majd kilötyög a víz , de ha nem megyek edzésre azokon a napokon sosem remeg a kezem.
2009. aug. 12. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet glikogén hiány az izmokban. Egyél edzés után gyors felszívódású szénhidrátot.
2009. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársam rosszul ütött, és kb. 2-3 hétig remegett a keze. Valami idegnek is baja lett.
2009. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2009. aug. 12. 20:43
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak elfáradt a kezed :)

Nekem is szokott remegni mind a két kezem, de ez elvileg nem olyan nagy baj :) Én még csak 1 éve boxolok szóval még kezdő vagyok, de mikor még az elején szóval 1 vagy 2 hónapja jártam edzésre akkor nekem is borzasztóan remegett a kezem edzés után, de azután már enyhült a remegés :)

2009. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!