Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni a pocakom...

Hogyan tudnék leadni a pocakomból hasizom gyakorlat végzése nélkül? 18F

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 00:01
 1/8 anonim válasza:
80%
Kemény fogyókúrával, tornával.
2009. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam h elkezdek gyúrni 1000el és akkor átalakítom a zsírt izommá
2009. aug. 10. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal csak az a baj, hogy a zsír nem alakul át izommá!
2009. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha sokáig gyúrok egy idő után több izom lesz mint zsír szerintem, de azért köszi a válaszokat
2009. aug. 10. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha ilyen nagyokos vagy akkor miért kérdezted? -.-

Nah mind1 segítek:

Fogyózással,és bármilyen tornával, fogyózási sporttal! Futástól egészen a biciklésig minden amitől elfáradsz, megizzadtsz! Jah és kemény diéta. Aztán ha lefogytál, picit egyél többet, és kezdd el erősíteni az izmodat, de azt csak hasizomerősítő gyakorlattal fogod tudni csinálni.



És mondok valamit: pocakkal nem fogsz tudni 1000el (ahogy te mondod) izmosítani a hasadat.

2009. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mármint a hasizmot csak hasizom erősítő tornával.

Előző voltam.

2009. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az zsir már hogyne alakullna izommá én is igy fogytam le a szit igenis átalakul izommá nézz csak utána...
2009. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ZSÍR NEM ALAKUL ÁT IZOMMÁ !!! De sok itt a nagyokos ! Azért gondolják , hogy átalakul izommá a zsír , mert az edzés folyamán elégetik a zsírt , és emiatt láthatóvá válnak az izmaik és ezért azt hiszik , hogy a zsír valami varázslat folytán átváltozott izommá . Ez hülyeség ! Végezz haspréseket , fuss , vagy esetleg ússz rendszeresen és el fog tűnni a pocak . Ezenkívül egy kis diéta sem ártana .
2009. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!