Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyakhoz húzás tényleg nem jó...

Nyakhoz húzás tényleg nem jó a váll ízületnek?

Figyelt kérdés

Szabályosan végzem, személyi edző tanított meg rá.

Úgy is roncsolja az ízületet??


2012. okt. 25. 21:29
 1/8 dirtboy ***** válasza:

ami tarkó mögötti az mind,

nyomás,húzás mind káros a vállra.

2012. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem roncsolja feltétlen,de nem egy természetes mozdulat.

előre sokkal természetesebb,és ennél a verziónál a hát sem görbül automatikusan,mint a másiknál.

2012. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idővel szétcseszheti a vállad.
2012. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
húzzad előre
2012. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem csinálom, idővel szétcseszheti eléggé a rotátor köpenyt a válladban.
2012. okt. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,a nyak mögé húzás az elég necces gyakszi.Én nem csinálnám.Személyi edzőtől én meg láttam már olyat,hogy égnek állt a hajam,szóval ne vedd szentírásnak,hogy amit mutat,az biztos,hogy jó.
2012. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na igen...a személyi edző még nem garancia sajnos. UGYAN nem nagy terem az ahova járok és UGYAN a pultos tölti be a személyi edző szerepét de én is hallottam már cifra dolgokat. Az egyik sztorit a blogomon is megírtam, miszerint ha a válladon a karoddal tartasz (hasonló módon mint guggolásnál, csak nem fogod meg, hanem rádobod az alkarod) egy seprűnyelet és jobbra-balra forogsz, az "lehúzza a zsírt a derekadról". :)))))
2012. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Lehúzza a zsírt". Ez mekkora! :)
2012. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!