Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újból megjött a kedvem a...

Újból megjött a kedvem a karatéhoz. Szerintetek vissza fogadnak a régi helyemre?

Figyelt kérdés
6 évig karatéztam, kék övig jutottam. Kb. ugyanennyi éve hagytam is ott, az edzőmnek akkoriban azt mondtam, hogy nem igazán van erőm folytatni, és többet nem mentem. Mára már megbántam, voltam egy bemutatójukon, ahol már csak 2 ember maradt a régi csapatból, a többiek újak voltak(zöld és sárga övesek). Mit mondhatnék a volt edzőmnek, hogy visszafogadjon, attól félek, hogy ezek után elkezdenek majd szívatni. Úgy meg mégse akarok beállítani az egyik edzésükre, hogy hát hali, megjöttem.
2012. okt. 21. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószinüleg örülni fognak neki, kivéve, ha elmebetegek
2012. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 6 évig jártál akkor már valószínű, hogy ismered őket. Biztosan nem fognak "szivatni". Sok sikert!
2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

visszafogadnak persze.

havi egy emberrel nő az edzéslétszám,több a lóvé.

a mai világban ennyi is sokat számít.

viszont menj új helyre.

ezt a helyet már lezártad egyszer.

ks edzésen meg csak hátráltat az érzelmi kötődés a tagokhoz.

edzeni,fejlődni mész nem haverozni.

2012. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Normális helyen nem szívatnak meg. Az exférjem és én 4. kyu-nál hagytuk abba (én szültem, ő meg valahogy kikopott), aztán ő pár éve újra kezdte, jövőre megy 1. danra. Én meg 5 éve elkezdtem egy másik stílust, mivel a fiam oda járt, hát engem is addig nyaggattak, hogy mentem. Közben kétszer is kihagytam hosszabb időt, mert kétszer műtötték a térdemet, de amikor visszamentem, mindig örültek nekem! Itt is eljutottam 4. kyu-ig viszonylag hamar (köszönhetően annak, hogy volt 10 év tapasztalatom másik stílusban), de szerintem itt meg is állok, mert vannak dolgok amiket fizikailag nem tudok megcsinálni a térdem miatt (ugrani, normális ushiro-t rúgni), de ez nem akadályoz abban, hogy lejárjak edzeni. Amúgy nemrég jött vissza egy csaj, aki öt évet hagyott ki. Az viszonylag gyakori, hogy egy-két-három év kihagyás után jönnek vissza emberek, és mindig örülünk nekik!
2012. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!