Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizok! Eszetekbe jutott...

Kondizok! Eszetekbe jutott már mi lenne ha a párolt csirkét összeturmixolnátok és meginnátok?

Figyelt kérdés

Már unalmas ezt enni állandóan és egyszerűen nem kívánom már ,hogy többet egyek ,viszont ha valahogy valamivel összeturmixolnám és meginnám gyorsan lecsúszna.(mint a banán azt se szeretem enni csak leturmixolom és lehúzom)

Persze ez csak elmélet de kiváncsi vagyok valaki csinált-e ilyet? és mivel turmixolta és milyen lett



2012. okt. 16. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt még bruce lee találta ki.

leturmixolta a marhahúst,aztán tejjel lenyomta.

2012. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azért durva lehet:DDDD
2012. okt. 16. 23:15
 3/11 anonim ***** válasza:

főleg,hogy úgy tudom nyersen küldte be.:)

ezt is az okok között említik,amik esetleg a halálát okozták.

de sütve simán lehet turmixolni.

a kórházban műtétek után is úgy adják.

2012. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 poiu ***** válasza:

Csirkét ezer formában lehet enni. Grillezve, paprikásnak, pácolva: http://www.youtube.com/watch?v=X47lrwplB3I,

vagy a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=jJpIIDWvyQA


Vagy saját recept: lereszelsz egy fej karfiolt, hozzá egy kg hús pl. pulykacomb darálva, pár tojás és megsütöd mint fasírtot. Mennyei.

2012. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
uhh ez a mézben pácolt nagyon guszta
2012. okt. 16. 23:59
 6/11 NagyonGonosz ***** válasza:
Kipróbálhatod, de nekem már a zabpehely víz turmix sem csúszik nem olyan ám mint egy liter vizet letolni :D
2012. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokat segít, ha az ember variálja az elkészítést. Ma pl tortillába tekerve ettem, kicsi natúrjoghurtos-kapros szósszal (tömegelek, ilyenkor belefér néha), sok zöldséggel és még rizst is tekertem bele. 8db tortilla lap 640ft teszkóban. Aztán én van hogy simán mustárosan csinálom, só, bors, és annyi mustár hogy a sütés végére legyen egy kis szaftja.

Nekem amúgy a csirkével nincs bajom de a túrót rohadtul unom. Eddig simán szórtam rá egy negyed adag fehérjét vagy amennyi jött meg egy kis vizet hogy ne legyen száraz és bekanalaztam de már undorom van tőle, úgyhogy 2 napja rendesen felöntöm vízzel és megiszom. :DDD

2012. okt. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszembe, szerencsére nem vagyok finnyás. Nekem ízlik a reggeli protein+zab, a napi 600g csirke is simán lemegy, az esti túró pedig kész jutalomfalat, alig várom. :)
2012. okt. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sznofru ***** válasza:

Nem csak hogy eszembe jutott régebben, de meg is csináltam. Mint ahogy a tonhalkonzervet is (persze konzerv nélkül) :)


Én a rizst máig turmixolom.

2012. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kiteszed a kajádat egy tányérra, csirkemell, rizs, zöldség, raksz mellé egy pohár vizet. Elkezdesz enni. amikor megetted a felét, a maradék kaját belerakod a turmixgépbe, öntesz rá vizet, és leturmixolod, megiszod.


az íze miatt meg nem rinyálsz. (amúgy nem rossz, kb mint a bébiétel)

2012. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!