Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt párolt káposztából...

Megmaradt párolt káposztából mit lehet késziteni?

Figyelt kérdés

A férjemmel ketten élünk, és elég kis étvágyúak vagyunk. Mára vendégeket vártuk (5 felnött), és többek közt párolt káposztát is készitettem. Most hivtak, hogy komoly betegség miatt nem tudnak jönni, és elöre láthatólag legalább pár héttel el kell halasztani. (Szóval nem az ö hibájuk)


A gondom az, hogy ennyi párolt káposztát két hétig minden nap ennénk, mire elfogyna. Ezért szivesen alakitánám át valami más étellé. (Lefagyasztani nem tudom, mert tele van a hütöm).


Minden ötletet elöre is köszönök.



2012. szept. 28. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Káposztás tészta,

Káposztás pogácsa ,

Káposztás rétes ,

2012. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Káposztás lepény.
2012. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Káposztás tésztával töltött kacsa

Vagy újraforrósítani, kicsi üvegekbe tölteni tetejére vékonyan olaj és egy kis nátrium benzoát és vagy 30-40 perc dunsztolás után után eláll mint a befőtt.:D

2012. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szendvicsbe, munkahelyre vivendő kajába is lehet tenni saláta helyett kicsit.

Vagy reggeli/vacsorai melegszendvicsre, pizzára, pitaszerűségbe is lehet egy összetevő benne!

2012. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Bocs, nem irtam oda, de a párolt káposzta ecetes, tésztának vagy rétesnek igy nem hiszem, hogy jó lenne.

2012. szept. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!