Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításkor ez megfelelő...

Szálkásításkor ez megfelelő vacsora?

Figyelt kérdés

Jelenleg szálkásítok. Lefekvés előtt közvetlenül 3db főtt-tojás ( csak fehérje ), és egy 3,5%-os kefír belefér?

Valalmint a Natúr-medve sajt az már túl zsírosnak számít a diétában?


2012. okt. 15. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
kefir is csak ritkán, sajt meg felejtős. Sovány túró kell este.
2012. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Tehát ha nem muszály ne egyek kefírt lefekvés előtt? Akkor mit gondolsz jobban járok, ha csupán 4 főttojás-fehérjét eszek? Sovány túrót nagyon szeretem, 1 gond van...a kis"város"-ban ahol lakok, egyszerűen nem kapható sovány tűró, csak félzsíros....így az csak akkor van, ha átkocsikázok a szomszád településre 25km-ert...-.-"
2012. okt. 15. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, mehet több tojásfehérje akkor. Még 4db tojásfehérje is csak 12g fehérjét jelent.
2012. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben. Na és az új Light Medvesajtról mi a véleményed? :) Elvileg diétázók is fogyaszthatják, de gondolom ezt nem komolyabb szálkásító-étrendes diétára értik. Elviekben 1 adag (18 g) tápértéke:

kcal: 28.18

fehérje: 2.19

szénhidrát: 0.91

zsír: 1.75

Vagy a sajtokat mindenképp felejtsem el? :)

2012. okt. 15. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem hanyagold, mert szinte annyi benne a zsír, mint a fehérje. 100g-nak nézd az összetételét. Így már nem is olyan kevés az a zsír.:)
2012. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a segítséget, látom te már nem ma kezdted! :)
2012. okt. 15. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
27 éve kezdtem az edzést.:)
2012. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NagyonGonosz ***** válasza:
Amúgy ha heti egyszer jársz nagyobb helyen vehetsz 1 hétre is túrót.
2012. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!