Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szüleim eltiltottak a fehérjét...

Szüleim eltiltottak a fehérjétől! Mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Edzések után protein turmixot szoktam inni, de most a szüleim eltiltották tőlem azzal az indokkal, hogy ezzel megölöm magam stb.

Majdnem kidobtak fél kiló proteinport.

Ma hogy fogok edzeni?? És holnap?

Ha napi többször ittam volna, megérteném az aggodalmukat, de tényleg csak edzésnapokon használom, és akkor is csak fél- 3/4 adagot iszok.



2012. okt. 12. 15:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Rengeteg cikket találtam, megmutattam egy csomó blogot, amiben még NEM SPORTOLÓ nők is fehérjeshake-izéket isznak vacsora helyett, remélve, hogy ettől fogynak majd...


De amikor megkértem őket, hogy vessenek legalább csak egyre pillantást, nagyon lecsesztek, és kivágták a kukába a saját keresetemből vett port, a dobozt meg hozzám dobták.

2012. okt. 12. 19:29
 23/35 anonim ***** válasza:
Ha vennél egy újat , azt nem tudnád elrejteni? (Nehari, de anyukádék nagyon buták)
2012. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
esélytelen :/
2012. okt. 12. 19:33
 25/35 anonim ***** válasza:
A konditeremben a pultosok nem készítenek turmixot?
2012. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Nem járok én olyan komoly terembe sajna :D


Ha nem tudom fedezni a napi fehérjeszükségletem, mert nem ehetek olyan gyakran halat, húst egy nap, akkor lejjebb fog épülni az izomzatom, nem? És akkor még az anyagcserém is belassul :/

(ugye eddig a fele fehérjeadagom a porból tudtam csak összeszedni, azt is nagy nehezen)

2012. okt. 12. 19:44
 27/35 anonim ***** válasza:

ha visszaveszel a tápanyagból, akkor összeesel kissé. Ez mindegy hogy port vagy kaját jelent, a tested csak az nézi, hogy hiányzik x gramm fehérje és kész. Itt egy cikk róla:

[link]


Válts edzőtermet, ahol kevernek proteint.:)

2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Sznofru ***** válasza:

A tojás még sárgával sem rossz, nem kell félni a koleszterin baromságtól. Jó pár cikk foglalkozik ezzel. Ráadásul a tojás fehérjéjének a biológiai értéke szinte a legjobb, azt hiszem a tápkiegek magasabbak csak.


Előttem írta NagyonGonosz, hogy ennyi erővel az összes zacskós rossz, sőt, rosszabb, csak meg kellene nézni az összetevők listáját. Majd ha elköltözöl azt csinálsz amit szeretnél, amíg náluk laksz addig vagy meggyőződ őket, vagy nem veszel ilyet.

2012. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Most kifogásnak tűnhet, vagy nyafogásnak, de tényleg ez van:

-Falun lakok, kondi csak egy lepukkant, pókhálós kis zug van itt... (néha benézek ide, de inkább otthon edzek).

- Örülök, ha van időm a napi edzésre(ezen a héten is sajnos ki kellett hagynom egy napot, annyi dolgom volt..)


Ha szerzek tonhalkonzervet, az jó lenne edzés utánra? (sós leves, nem olajos).

2012. okt. 12. 19:50
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elveszteni, amit nagy nehezen felépítettem, értitek, mire gondolok :)
2012. okt. 12. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!