Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szüleim eltiltottak a fehérjét...

Szüleim eltiltottak a fehérjétől! Mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Edzések után protein turmixot szoktam inni, de most a szüleim eltiltották tőlem azzal az indokkal, hogy ezzel megölöm magam stb.

Majdnem kidobtak fél kiló proteinport.

Ma hogy fogok edzeni?? És holnap?

Ha napi többször ittam volna, megérteném az aggodalmukat, de tényleg csak edzésnapokon használom, és akkor is csak fél- 3/4 adagot iszok.



2012. okt. 12. 15:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Azért isszuk edzés után, mert ilyenkor gyorsan kell visszatölteni a tápanyagot, amit legjobban egy tejsavóprotein + gyors ch turmixal lehet megoldani. Máskor pedig jobb a szilárd kaja.
2012. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Ma akkor hagyjam ki az edzést? Mert tényleg, ha befejezem, ötletem sincs, mivel tudnám pótolni, a hús az kell a holnapi családi ebédhez, tojást nem jó a sárgája miatt(ha kidobom a sárgáját, nagyon begurulnak és idegesek), túró nincs itthon, de az amúgy is lassú felszívódású, nem az kéne, gyümölcsöt este pedig már nem szeretnék enni.
2012. okt. 12. 16:09
 13/35 anonim ***** válasza:

gyümölcs amúgy sem jó, mert a fruktóz nem tölti az izmokat csak a májba megy és ha az tele van (50g), akkor megy zsírba.

Még akkor is a tojás lenne a legjobb, még ha sárgájával együtt megy akkor is. Ne hagyj ki edzést emiatt.

2012. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Akkor ezentúl minden edzés után csak tojást ehetek?

Egyébként édességet egyáltalán nem eszem, a proteinport ízével "jutalmaztam" magam egy-egy erős edzés után. Erre megoldás?

Jó lenne, ha megint engednék, emlékszem, az első dobozt még faterommal választottuk ki :/

2012. okt. 12. 16:17
 15/35 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, néha egyél azért húst is (csirke, hal, pulyka). Az gond neked ha ezentúl tojás megy, de az állandó protein az nem lenne gond? :)
2012. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Most komolyan azért hagynád abba az edzést, mert nem ihatsz ilyen löttyöt? Lehet edzeni ilyenek nélkül is, én is úgy csináltam. Azért nem kell kihagyni az edzést.
2012. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Hónapokig edzettem por nélkül, de mára már nagyon megszoktam, és meg is szerettem, ezért vagyok kicsit "hisztis" :D

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!

(lány vagyok, nem b*zi ;D)

2012. okt. 12. 16:22
 18/35 anonim ***** válasza:

egyé proteincsokit edzés után, anyádéknak meg mond azt, hogy igazi csoki.


amúgy, ha csak egy adagot ittál edzés után, az lóf4sz, sokat nem változtat a kaján.

2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Gondolom valami cikket is mellékeltek mellé a tele tudományos szavakkal, hogy miért is nem jó ez neked...

Persze meg lehet oldani enélkül is az edzést, de ha nem értesz valamit, még nem lesz hülyeség, és ha már van egy segítő tényező a kezünkben, ne dobjuk már el puszta sznobságból. Vagy aki amish az szóljon.

Belehalni meg senki sem pont ebbe fog, mert manapság mindenhonnan csak a károsság ér minket, lehetetlen kikerülni őket, és a csúnya bocihormonok csak töredékét teszik ki az egésznek. Ha olyan csuda egészséges akar az ember lenni, költözzön ki a fjordok közé, és egyen kerti zöldséget, de itt, magyar fizetésből ennyire telik...

2012. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 NagyonGonosz ***** válasza:

A levesport is ki szokták dobni ? A Bolognai alapot is ? Remélem.

Nem tudsz mit csinálni vagy elmagyarázod, mutatsz cikkeket és megérteted velük, hogy ez nem valamiféle halálpor, vagy marad a szilárd kaja.

2012. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!