Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes-e megpróbálnom szerint...

Érdemes-e megpróbálnom szerintetek a sportfogadást? (lent)

Figyelt kérdés

Van néhány ilyen sportfogadó oldal, ahova ha regisztrál az ember kap pár ezer forintot a felhasználójára alapból amivel fogadhat.

Gondoltam fölregisztrálok, és megteszek pár meccset, ha bejön akkor örülök a nyereménynek,ha meg nem akkor legalább megpróbáltam, de nem vesztettem semmit...



2012. okt. 6. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen bónuszt igényel utána asszem elég durvan meg kell ott forgatni a pénz hogy kivehesd
2012. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NagyonGonosz ***** válasza:

Bizony, sokszor meg kel lforgatni. Én már buktam így 40ezret :)

Amúgy inkább a tippmix. A neten nagyon könnyű játszani a pénzzel, nincs semmi visszatartó erő. Ha elmész lottózóba akkor azért 1. oda kell menni 2. ki kell perkálni a tétet.

2012. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak a lúzerek tippmixeznek. nézd már meg az oddsokat...
2012. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lee12 ***** válasza:
igaz hogy rosszabbak az oddsok de nekem valahogy nagyobb biztonságot nyújt az hogy ott a kezemben a szelvény+ tényleg ki kell perkálni a lét úgyhogy nem visz el a hév
2012. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lee12 ***** válasza:
de amúgy már nem is játszom mert csak idegroncs leszek azt egésztől:D
2012. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MrPifta ***** válasza:
fogadással sem lehet nyerni. a Fogadóirodának éri meg
2012. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NagyonGonosz ***** válasza:
Lehet nyerni csak kevés embernek jön be rendszeresen. Én mindig 0-ra jöttem ki amikor játszottam. Viszont van 2 olyan ismerősöm akik mindketten havi 20ezer pluszba jönnek ki átlagosan.
2012. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hookuszpook ***** válasza:
Lehet nyerni folyamatosan sportfogadással, és nem csak 20.000-t havonta, hanem egy nagyságrenddel többet is. Csak a megfelelő módszert kell alkalmazni. A módszer alatt nem hozzáértést, nem szakértelmet értek. Én sem ismerem a csapatokat, mégis nyereséggel fogadok. Itt nem írhatom le, hol tudsz utánanézni, mert akkor kitiltanának. Ha érdekel, írj privátban.
2012. okt. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!