Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kezdjem el a sportfogad...

Hogyan kezdjem el a sportfogadást?

Figyelt kérdés

Elmúltam már tizennyolc és szeretnék belefogni az online sportfogadásba. Mégis hogyan fogjak hozzá, melyik oldalra regizzek és hogyan nyissak számlát feltöltéshez? Hogy működik ez tulajdonképpen? Aki járatos ebben, segítsen, hogy nála hogy megy ez!

Köszönöm.


2010. jún. 25. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az éppen szimpatikus fogadóoldalon minden információt megtalálsz. Fogadóoldalak:

www.bet-at-home.com

www.sportingbet.hu

www.bwin.com

wwww.betclic.hu

2010. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De engem az is érdekelne, hogy hogy néz ki konkrétan egy ilyen számlafeltöltés és hogy elég biztonságos-e!

Köszi

2010. jún. 25. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

A kollega által írtak közül mindegyiknél van magyar nyelvű tájékoztató is.

Én kezdőknek a bwint ajánlom. Minden kérdésedre találsz választ a magyar nyelvű oldalon.

2010. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az unibeten próbálkozz szerintem, gyorsabb a bwinnél.Vagy igen még a sportingbet is jó.
2010. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ÜZENEM AZ AKKORI ÉNEMNEK: NE KEZDD EL, BELEBUKSZ!
2019. aug. 13. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt? :O
2019. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!