Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol kezdjem el? (alul bővebben)

Hol kezdjem el? (alul bővebben)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Kézilabdázni szeretnék egy egyesületnél. Hogyan kezdjem el? elmenjek egy edzésre beszéljek ott az edzővel? és a felszerelést azt magamnak kell mindent beszereznem , vagy ott a támogatók ellátnak ilyennel? Hogyan fogjak neki?
2009. jún. 22. 14:30
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! Igen, menj el nyugodtan egy edzésre, és keresd meg az edzőt v. előtte, v. utána, azt úgyis látod, hogy mikor van lehetőség arra, hogy beszéljetek. A felszerelés, az egyesülettől függ. Van ahol saját ruhát kell vinni, van ahol adnak, bár legtöbb esetben, csak szerintem a mérkőzésre adnak felszerelést, az edzésen a saját ruhádat kell használni.

Sok sikert!

2009. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így van! Feltétlen beszélni kell az edzővel! Ilyen korban érdemes elkezdeni a játékot! Sok szerencsét!
2009. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem most kezdek el kézilabdázni. majdnem négy éve csinálom , de eddig még nem játszottam egyesületnél , csak a sulim csapatában játszottam . most nem kérkedésnek írom , de a suliban legjobbak közt vagyok. valószínűleg szeptembertől pedig csapatkapitány leszek (8. osztályra elértem hogy én legyek az) . tehát nem most kezdek ismerkedni a játékkal. eddig voltak ilyen címeim hogy a kupa válogatott tagja , voltam már diákolimpián is (ahol mellesleg úgy voltam az egyik legjobban tljesítő hogy beteg voltam és meg volt zúzodva a jobb kezemen az egyik ujjam , és jobb kézzel játszok..tehát így szerepetem még egész jól) és amúgy általában mikor szoktak ilyen válogatások lenni , ősszel ? mikor???
2009. jún. 27. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
kérj segitséget iskolai testnevelő tanárodtól, kéziladba edződtől...
2009. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!