Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a 30km-s...

Hogy is van ez a 30km-s maratonnál? (Részletek a bejegyzésben)

Figyelt kérdés

Rengeteget keresgéltem a neten, és nem találtam információt, és még életemben nem indultam ilyenen.

A kérdésem csupán annyi lenne, hogy akkor nekünk is délután 15:23 percig van időnk befutni a célba ugyan úgy mint akik a 42,2km-t teljesítik igaz? (9:53 kor indul a záróbusz a hősök teréről az utolsó rajtoló után) Más időeredménynek ugye nem kell megfelelni? Addig az ellenőrző pontnál nem zárhatnak ki amíg nem ér be a záróbusz?


Úgy számoltam ha az 5. csoportba kb 10:45-kor eltudnék indulni a Jane Haning rakparttól,, akkor lenne több mint 4,5 órám a teljesítésére elméletileg. Ami 6,7km/h teljesítményt jelent. Talán ezt tudom még én is teljesíteni :)


Jól gondolom amit leírtam?


2012. szept. 30. 13:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Végül is tömören a kérdés csupán annyit lett volna, hogy az ellenőrző pontoknál nem zárhatnak ki addig, amíg a záróbusz ami a hősök teréről indult 9:53kor nem előz meg igaz?
2012. szept. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!