Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérje készítményt...

Milyen fehérje készítményt ajánlotok? (részletek a bejegyzésben)

Figyelt kérdés

Sok hasznos tanácsot kaptam már itt, aminek nagyon örülök. Most kezdtem csak el gyúrni ezen a héten. Eddig nem tudtam rávenni magamat.


A probléma viszont az étrendemmel van. Nem tudok elég fehérjét juttatni a szervezetembe. Annak ellenére hogy már elmúltam 20 éves még mindig nem rendelkezek önálló keresettel, hiszen tanulok. Tehát azt eszem amit az asztalra tesznek otthon. Szerencsére ma kaptam 40dkg csirkemellfilét, így 100g fehérjét már csak ebből sikerült bevinni. Ez jó, még 50-t van esélyem más élelmiszerekkel bevinni.


De sajnos nincs minden nap hús, legfőképp nem csirke. Nem telik rá hogy kilószám magamba pakoljam. Ezért valamilyen fehérje készítményre lenne szükségem, hogy tudjam biztosítani a megfelelő mennyiséget ami napi szinten szükséges, abban az esetben is, ha épp nincs hús az asztalon. Mit ajánlanátok? Felnéztem a shop.builder weboldalára, de nagyon nagy a választék. Nem tudom melyik éri meg a legjobban, ami egyben a leggazdaságosabb is, hiszen ez is fontos szempont.


Még egy kérdés így a végére, húson kívül mibe van még sok fehérje?


2012. aug. 14. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérjének a gyakori kérdések hivatalos termékét ajánlanám a VPX Syngex-et de ne shop builder-ről.Csirke helyett meg vehetsz tonhal konzervet is az is elég sok fehérjét tartalmaz,sovány túró,tojás.
2012. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

arra készülj fel hogy a fehérje sem lesz olcsó.

nem sokkal olcsóbb mint a hús.

húsból pedig nem muszáj csirkemell filét venni,jó a csirke felső comb vagy hal is jó.


fehérje tápkiegek közül.

olcsó tejsavó

activlab muscle up


kicsit drágább de még mindig olcsó kategória pl.

vpx syngex

stillmass whey 6:3:1


ha még olcsóbb kell akkor kevert proteint válassz.

2012. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, ha a kaját is nehéz finanszírozni, akkor nem fogsz tudni tápkiegre is költeni, pláne, hogy vitamin is kellene.

Nagyon sok jó protein van, csak párat felsorolok: Whey C6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold (vagy az Enzy fusion), Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb..

Olcsó tejsavónak: muscle up

kevert: power protein (4kg-10ezer Ft.)

2012. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, annyi fajta protein van, hogy lassan a dohányboltos is azt árul. Nem csodálom, hiszen amióta ddrágább lett a whey alapanyag, azóta sorra jönnek az igen olcsó szójával, meg még olcsóbb szénhidráttal púderezettek.


A minőségi protein ismérvei:

- whey, casein, egg alapanyagok,

- 77%-osnál nagyobb fehérje mennyiség,

- nincs olcsó szénhiddrát hozzákevereve,

- tartalmaz plusszban BCCA, L-leucin, HMB, vitamin komplexet.

2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!