Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mindenki rajtam...

Lehet, hogy mindenki rajtam röhög az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Csak 8,7 km/órás sebességgel szoktam kocogni a futógépen, ez nem szánalmas? Én is azt látom, hogy mindenki más gyorsabban fut.
2012. szept. 27. 18:43
 1/7 dag ***** válasza:
Aki lemegy edzenni, az saját magával foglalkozik, nem azt nézegeti hogy te hány km/órával futsz! Ezt csak beképzeled!
2012. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért néznek rád, mert túl sokat futsz és más is oda akarna menni.
2012. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van még futógép, ha akar futhat más is.
2012. szept. 27. 18:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan nagyon nem nézegetnek, de lehet, hogy ezt gondolják magukban.

Én azt hittem ez már futásnak minősül. Erre itt írták, hogy ez még csak kocogás.

2012. szept. 27. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki kocog, vagy lassan fut, sétál, nem nézik le, legalábbis nem nem találkoztam soha ilyen emberrel. Mindenkinek megvan a maga edzésterve, elképzelése... Meg gondolom azért te is figyelsz a többiekre, úgy értem, hogyha pl.: valaki tekintélyes súllyal guggol, azért te is megnézel az illetőtől egy két ismétlést.
2012. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én 2 terembe is jártam/járok de ott egyikben sincsenek tajparasztok, ezért nem hinném, hogy rajtad röhögnek. Miért lenne szánalmas? Van, aki sétálni szokott, de hát a kutyát se érdekli.
2012. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem nem érdekel senkit járnak oda mázsások is csak sétálnak

de nem érdekel senkit

2012. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!