Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vademberként szeretnék élni,...

Vademberként szeretnék élni, elszakadni a civilizációtól. Ezt hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 21:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nézd meg a vissza a vadonba c filmet, könyvet
2012. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Magyarországon MÉG van elegendő hely, hogy ezt megtehesd. hát irány valamelyik nagyobb erdő, és további boldog életet. néha én is gondolkodok, hogy ugyanígy tegyek...
2012. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Vangarath válasza:
Nézd meg a Tarzan c. filmet...
2012. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Erdélyben élek,itt még több hely van,gondolom...
2012. okt. 3. 17:25
 25/28 Fuxreiter.Jack válasza:

Fogj egy doboz cigit (akár füves is lehet) , ülj fel egy repülőgépre ami Afrikába megy, és spanolj le a busmanokkal!


Legalábbis nekem bejött....mondjuk nem értem hogy kerültek Gyöngyösre busmanok :/

2012. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

szerintem nem úgy, hogy az interneten! kérsz hozzá tanácsot!

ha nem tudsz élelmet szerezni magadnak pl, akkor is felszaladsz a netre, hogy megnézd a vadászat rejtelmeit youtube-on?

mindenesetre sok sikert!

2012. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Erdelybol vagyok en is ....

gyere az ugymond " anyaorszagban ", az ugymond " tesverek " koze es azutan meg gondolkoz el, ha valojaban akkarsz e vademberkent elni e ?

meg Erdelyben, konnyen kimehetsz a termeszetben, elszakadnod a civilizaciotol ! vagyis, konnyen megteheted !

kamaszkoraban fiam is hasonlot akkart / gondolt ! civilizacio nelkul elni ....este 20 orakor telefonalt : haza johet ! ?


ui : almom nekem is, egy erdo kozepeben elni, vadalatokal korulveve...mert a vadalatoktol tudom, hogy kell vedekeznem !! ...

egyenektol, nem tudok vedekezni ! ha rajuk sem nezek, csak rosszat csinalnak ! feljelentenek ok nelkul az Aeh hez ! ) finante ...), stb

2012. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

17-es:

Nekem ebből a történetből az jött le, h aki csak csalánfőzeléket eszik, az előbb-utóbb maga is fotoszintetizálni kezd.

Az nem is rossz, utána fényevőként lehet tovább vegetálni és az olcsóbb is mint egy hétvégi teszkós bevásárlás.

2013. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!