Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szedjek e stanazolol-t?

Davii kérdése:

Szedjek e stanazolol-t?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, ket eve edzek, 90kg, 174cm vagyok, bicepszem 44cm, testem aranyos, mindenhol van egy pici zsir, es nem vagyok szalkas.. 60szemet tudok szerezni haveromtol ingyen. Hozza kezdjek? Szalkasabb akarok lenni de nem tudom mar naturba. Minosegi stana. Mire szamitsak ha elkezdem szedni?

2012. szept. 26. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ne koxolj ilyen fiatalon (sem), másrészt a stana nem fog leszálkásítani. Nem éget zsírt, csak vizez hajt ki a szervezetből, így az ízületekből is. Tehát nagyobb lesz a sérülésveszély, de látszatban nem sokat hoz. Főleg jó szálkásító diéta nélkül.
2012. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ingyen van fogadd el, de ne használd! :))
2012. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a harmadik dolog, hogy 60 szem az pont nokedli. Elég lenne 2 hétig, mivel napi 40mg kell kb. belőle. Szerinted mit jelentene ez a két hét? :)
2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha ez a hozzáállás h ingyen van próbáljuk ki erre nem is tudok mit mondani, remélem nem mindennel vagy így???

erre sokat kell költeni ha ezt az utat választod és nem hinném h pont szüleid fogják ezt megfinanszírozni neked.

súlyos 10 és százezrek is elmennek erre amit írtál nevetséges 60 szem...

2012. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egy szálkásító étrend + zsírégető.
2012. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kozeli baratom lenyomott egy winstrol kurat,es bizony fogyott zsirbol is,edzeseken sokkal erosebb volt es nem volt semmi eszreveheto karos hatasa,ami nem azt jelenti hogy nem is lesz.Mi egy eve gyurunk,es iden tavasszal akarta kicsit felgyorsitani a folyamatot,eleg jo lett az eredmeny minden teren.De ettol fuggetlenul hagyd a francba,ot is elejetol kezdve gyozkodtem hogy ne kiserletezzen sajat magaval,es neked is ezt tanacsolnam,mert akarmilyen kicsi is ra az esely-de mi lesz ha valami rosszra fordul? egy tested van,egy eleted ne jatsz vele.
2012. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. kb lehetetlen eredeti szemes stanát kapni itthon.

2. szemest önmagában nem tolnék, főleg nem 60szemet, mert az semmire nem elég...

3. diéta kéne neked, nem kox

2012. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NagyonGonosz ***** válasza:

Szálkásító diéta!

Nehogy már vízhajtással kezdjük a szálkásítást. Az csak a legeslegutolsó lépés, de szerintem te már annak is örülnél ha 10% alá mennél.

2012. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A cucc az minőségi, Bécsből hozatott!


De rendben, akkor ez esetben milyen zsírégetőt ajánlotok? Adipokil? És az jó, hatásos?

2012. szept. 26. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szálkásító diéta legyen és edzés előtt félórával 2g L-karnitin. Ennyi simán elég. Ja és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés a súlyzós mellé.:)


Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!