Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Stanazolol

Hogy is van ez? Stanazolol

Figyelt kérdés
itt olvastam,hogy en jó egymagába,meg hogy nem hoz sokat,szálkásít,de tegnap beszéltem egy személyi edzővel kérdeztem róla,azt mondta hogy jó tömeget lehet vele felszedni,tartós,tömegelésre is tök jó,akkor most mivan?:D
2012. jún. 18. 17:43
1 2
 1/18 clint ***** válasza:
és őtőle szereznéd?
2012. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
felejtsd el a stanát, mo-n nem kapsz normálisat, és persze minden mást is, a koxolás hatalmas szakértelmet igényel
2012. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Önmagában nem sokat hoz, viszont a vizet szépen kihajtja az ízületekből is, amivel nagyobb lesz a kopás és sérülésveszély. Stack-ben szokták hatékonyabban alkalmazni.
2012. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
magában csak a definíciót javítja tömeget nem fogsz vele felépíteni! amúgy is nagyon rizikós ez a kox téma főleg a szemes cuccoknál mert a sok strandra gyúrós csak a szemest veszi mert az ampullást nem meri beszúrni és a hamisítók szépen ezekre állnak rá főleg hogy a stanából 100szem 7-8 ezer forint körül mozog, és nyilván a drágább cuccokat éri meg jobban hamisítani
2012. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem tőle venném,és eredeti ez higyjétek el nekemaz lenne,ha nemis hiszitek akkor most tegyük fel hogy eredeti,az már jó?
2012. jún. 18. 20:09
 6/18 A kérdező kommentje:
értem én mondjuk nem strandra gyúrós vagyok de ugyanúgy félek,te nem féltél az első beszúrástól meg érted maganak hogy az istenbe nyomjam be?:D
2012. jún. 18. 20:10
 7/18 anonim ***** válasza:
keresel valakit aki szakszerűen be tudja adni mondjuk egy ápolót és megkéred hogy mutassa meg hogyan kell ha nem hajlandó keresel mást de pár ezer forintért ahogy ismerem az embereket akárki megtanít rá. De ha nem akkor a neten rengeteg anyagot lehet találni az injekciózásról
2012. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hol találnék ilyen ápolót merre induljak és ha oda állítanék egy ampullával nem tudom mit szólna
2012. jún. 18. 20:27
 9/18 anonim ***** válasza:
pénz beszél kutya ugat...
2012. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 clint ***** válasza:
tegyük fel, hogy eredeti (és csak neked ujranyitották a winstrol laborját, mert utoljára az volt tiszta stanazol ami 2006ban zárt be), akkor is amit elérsz vele az minimális definiáltság, valamennyire jobban kihozza az izomzatot tömeg nem igazán lesz rajta, úszók, futók és még focisták is használták anno, egyik sem a tömegről híres.
2012. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!