Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Stanazolol

Hogy is van ez? Stanazolol

Figyelt kérdés
itt olvastam,hogy en jó egymagába,meg hogy nem hoz sokat,szálkásít,de tegnap beszéltem egy személyi edzővel kérdeztem róla,azt mondta hogy jó tömeget lehet vele felszedni,tartós,tömegelésre is tök jó,akkor most mivan?:D
2012. jún. 18. 17:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
tegyük fel:D
2012. jún. 18. 21:08
 12/18 clint ***** válasza:
megkaptad a választ.
2012. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ja csak megint ugyan ott tatok,ti mondtok a-t,ő mond b-t
2012. jún. 19. 14:43
 14/18 clint ***** válasza:

igen mert beírod a retkes google-be azt, hogy stanazolol és millió leírást kapsz róla, elég nagy hülye kell legyél, ha 100-ból egy ember mást mond és annak van szted igaza.

A másik meg miután leírtam, ugysem kapsz eredetit akkor megint hülyeség amugy foglalkoznod vele, de ha tablettásra vágysz az igaz növeli a tömeget, és lehet pont ezt használta személyi edződ is és erre gondolt, mível a tablettás szteroidok nagy részélt metiltesztoszteronnal pótolják ami vizet tart vissza. Igen előfordulhat, hogy a szemes stanazoltól szedsz fel tömeget de vizes fedett leszel, a heréket kinyirja és ragyás és csöcsös is lehetsz tőle mert erős tesztoszteron.

De ennek a stanazolol vagy stanzol illetve stanazol tablettáknak közük sincs ehhez a hatóanyaghoz, mindössze ezzel van hamisitva, és gondolom ezért mondta az edződ, hogy lehet vele tömeget felszedni, igazi tiszta stanazollal nem sokat lehet felszedni, viszont jóminőségű formás külsőt lehet vele elérni.

2012. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
értem és a primobolan?ugyanilyen,eykutya?
2012. jún. 19. 16:05
 16/18 clint ***** válasza:
hasonló, bár sztem még gyengébb mint a stana
2012. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
tehát szemesekből az összes s.ar?:D
2012. jún. 19. 16:25
 18/18 clint ***** válasza:

láttam már jófélét de nem az országban.

A primoból könyebb jót találni mint stanából.

2012. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!