Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolol szedése?

Stanazolol szedése?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben nem ajánlott elkezdeni a kúrát? Pl ha gyulladás van a szervezetben , akkor milyen hatással lenne rá a stana?
2012. jún. 26. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esetekben, ha például valaki kezdő és a szteroidokhoz sem ért.
2012. jún. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szteroidok mellékhatásai

heresorvadás, nőies mellképződés, magas vérnyomás, megnövekedett rizikó szív-, (agyvérzés rizikója), és érrendszeri betegségekre (artériák elmeszedése), pattanásodás, személyiségváltozás és májkárosodás. Agyalapi, ivar, hasnyál, és pajzsmirigy-eknél visszaállíthatatlan fejlődési rendellenességek. Fitalakorban akár véglegesen felborult hormonháztartás. Fiatalon akár nyomorék és béna is lehetsz.

2012. jún. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért választottam a leggyengébbet, kis dózisban, maximális védelemmel. (vitamin, zöldségek, májvédő, vesevédő)

Egyébként meg mindneki koxol ebben a rohadt világban és senkinek sincs baja. Csak azok döglenek meg akik megadózis szednek bután.

2012. jún. 26. 06:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg az egyik leggyengébb szteroid, nem is kell sokat várni tőle önmagában. Általában stack-ben használják, mert egyedül nem hoz sokat, inkább csak a vizet hajtja ki a szervezetből, sajnos az ízületekből is, így nagyobb eséllyel lesz kopás, gyulladás.

A szemes stana májkárosító is, szuris jobb választás lehet, de mindkettőből nehéz jó cuccot találni. Ha sok tömeget felszedsz vele, akkor biztos lehetsz benne, hogy metil tesztóval ütötték fel, így azt mondom, hogy egy ilyen gyengébb szteroid is elég nagy zsákbamacska, mert nem tudod mi van benne. Normális tömegnövelő étrenddel, kiegészítőkkel legalább annyi eredményt elérhetsz biztonságosan, mint stanával. Szerintem.:)

2012. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szúrjad a seggedbe hatásosabb lessz a tömeg rajtad..
2012. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tényleg mindenki koxol, én is nagy dilemmában voltam, elhatároztam hogy kipróbálom, mivel edzésem, kajám fullos!!!!!!! enélkül felejtsd el!!

de elmentem pár versenyzőhöz tapasztalatokért, mert ismerősökhoz akik csinálják, és erőteljesen elvették tőle a kedvem.


CSAK AKKOR PRÓBÁLD KI, HA:


-elmúltál 20 éves

-legalább 3-4éve edzel

-100kilóval lazán tudsz szériázni

-kajád teljesen rendben van

-van pénzed a sok vitaminra,májvédőkre, és levezető kúrára is

-folyamatos ellenőrzést tudsz biztosítani a kúra alatt (vérvétel)



mellesleg a szemes szärokat hagynám a fenébe, szurissal érdemes mindenképp tolni.

az meg a másik, hogy stanából kb lehetetlen eredetit kapni , szinte mindbe metiltesztó van, pont azért mert elképesztő keresett kox a sok kis gyökér által.

2012. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!